"Barwy szczęścia" odcinek 2680. Artur zostaje bankrutem. Po ogłoszeniu upadłości, wprowadza się do Basi! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Barwy szczęścia" streszczenie odcinka 2680. Nad Arturem zawisną czarne chmury. Biznesmen będzie musiał pojawić się w sądzie, gdzie zostanie ogłoszona jego upadłość. Bankrut będzie zmuszony skorzystać z propozycji Basi i wprowadzi się do jej domu.

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2680. w środę 19.10.2022 o godzinie 20:10, tylko w TVP2!

W kolejnym odcinku serialu Artur Chowański (Jacek Rozenek) zostanie... bankrutem. Sąd, podczas rozprawy, ogłosi upadłość konsumencką. Prawnik poinformuje Artura, że tego typu sprawy nie zawsze kończą się pomyślnie dla osoby składającej wniosek.

Chowański przeprowadzi się w końcu do Basi (Sławomira Łozińska), czym oboje zaskoczą Jolę.

Propozycja aktualna? - zapyta i zacznie tłumaczyć przyjaciółce, że gdy złożyła mu ofertę, nie bardzo wiedział, jak na nią zareagować.

Zaskoczyłaś mnie. Musiałem ochłonąć – uśmiechnie się.

Basia od razu zauważy, że walizka, z którą przyszedł Artur, jest wręcz mikroskopijnych rozmiarów. Jola (Małgorzata Potocka) pomyśli, że Basia i Chowański mają romans! Tymczasem Róża (Anna Gornostaj) natknie się w sieci na ogłoszenie o upadłości Artura. Natychmiast powie o tym Zdzisiowi.

Jego firma już nie istnieje. Wspominał coś o tym? - zainteresuje się.

Artur nie powie Basi o swej nieciekawej sytuacji. Postanowi poczekać z przyznaniem się jej do tego, że ogłosił upadłość...

Zobacz galerię

"Barwy szczęścia" - o czym jest serial?

"Barwy szczęścia" to polski serial obyczajowy emitowany na antenie TVP2. Opowiada losy bohaterów zamieszkujących ulicę Zacisznej na osiedlu „Pod Sosnami” w Warszawie. Jest emitowany od 27 września 2007. Serial ten jest szóstym w kolejności najdłużej nadawanym serialem w Polsce. W 2012 roku zdobył Złotą Telekamerę, dołączając przy tym do grona polskich seriali posiadających tę nagrodę – "M jak miłość" i "Na dobre i na złe".

Komentarze

Skomentuj
  • Dofodi (gość)

    Dkdgzobnj

    07.10.2022 19:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×