„Barwy szczęścia" odcinek 2706. Renata wyjaśnia Damianowi sytuację z Biniem. Mężczyzna z zazdrości namiętnie ją całuje! [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Barwy szczęścia" - streszczenie odcinka 2706. Renata odwiedza Damiana, by wyjaśnić mu sytuację z Biniem. Mężczyzna przyznaje, że jest o nią zazdrosny i namiętnie ją całuje. Później dziewczyna znów spotyka się z Biniem, czego świadkiem jest Luiza. Justin zastępuje w hotelu Stańskich, którzy są na urlopie.

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2706. w poniedziałek 28.11.2022 o godzinie 20:10, tylko w TVP2!

Justin zastępuje w hotelu Stańskich, którzy są na urlopie. Skotnicki rozmawia z Lilly o kolejnej wizycie chińskiej delegacji i przy okazji umawia się z dziewczyną na rundkę po nocnych klubach, by mogła wybrać lokale, które później poleci swoim klientom z Azji. Gdy o ich spotkaniu dowiaduje się Oliwka, od razu czuje ukłucie zazdrości...

Magda ostatecznie decyduje się na rozwód. Andrzej nie daje za wygraną i odwiedza ją w SiedliskuZobacz więcej

O poranku Renata odwiedza Damiana, by wyjaśnić sytuację z Biniem. Kiedy Wójcik poznaje prawdę, wyznaje dziewczynie, że był o nią zazdrosny i namiętnie przyjaciółkę całuje. Później Renata znów spotyka się w bistro z Biniem, na czym przyłapuje ją Luiza. Nastolatka robi szefowej ostre wymówki oskarżając o to, że bawi się uczuciami jej ojca. Borys dziękuje Darkowi za pomoc w sprawie Aleksa. Junior nabiera pewności siebie, w szkole na nowo zbliża się do Ewy i w końcu ma odwagę, by postawić się Suchemu.

Zobacz galerię

„Barwy szczęścia" - o czym jest serial?

„Barwy szczęścia" to polski serial obyczajowy emitowany na antenie TVP2. Opowiada losy bohaterów zamieszkujących ulicę Zacisznej na osiedlu „Pod Sosnami” w Warszawie. Jest emitowany od 27 września 2007. Serial ten jest szóstym w kolejności najdłużej nadawanym serialem w Polsce. W 2012 roku zdobył Złotą Telekamerę, dołączając przy tym do grona polskich seriali posiadających tę nagrodę – "M jak miłość" i "Na dobre i na złe".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×