„Barwy szczęścia" odcinek 2749. Krystyna zastaje o poranku Olgę w domu Marka. Krytykuje syna za kolejny romans [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Barwy szczęścia" odcinek 2749. - streszczenie. Chowański spotyka się z Kolarowem, podszywając się pod jednego z potencjalnych klientów. Zadaje mu niewygodne pytania i zmusza do spłacenia długu. Wójcik świętuje odzyskanie pieniędzy z przyjaciółmi. Krystyna zastaje Olgę w domu Marka.

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2749. w czwartek 2.02.2023 o godzinie 20:10, tylko w TVP2!

Chowański idzie na spotkanie z Kolarowem, udając jednego z potencjalnych klientów. Głośno zadaje biznesmenowi "niewygodne" pytania o jego konflikt z Damianem i w końcu zmusza mężczyznę, by spłacił cały dług. Wójcik świętuje później odzyskanie pieniędzy razem z przyjaciółmi ze squatu.

To ona tworzyła największe, serialowe hity! Czym dzisiaj zajmuje się Ilona Łepkowska?Zobacz więcej

Vincenzo próbuje sprzątnąć "bałagan", jaki spowodowała swoimi rzeczami Ania, co od razu niepokoi wybrankę. Żabcia uświadamia sobie, jak bardzo się różnią i wyznaje Sławce, że ma wątpliwości, czy ich związek przetrwa. Ostatecznie zakochani idą jednak na kompromis. Krystyna przyłapuje o poranku Olgę w domu Marka i od razu zaczyna krytykować syna za kolejny romans.

Zobacz galerię

„Barwy szczęścia" - o czym jest serial?

„Barwy szczęścia" to polski serial obyczajowy emitowany na antenie TVP2. Opowiada losy bohaterów zamieszkujących ulicę Zacisznej na osiedlu „Pod Sosnami” w Warszawie. Jest emitowany od 27 września 2007. Serial ten jest szóstym w kolejności najdłużej nadawanym serialem w Polsce. W 2012 roku zdobył Złotą Telekamerę, dołączając przy tym do grona polskich seriali posiadających tę nagrodę – "M jak miłość" i "Na dobre i na złe".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×