„Barwy szczęścia" odcinek 2750. Młody Rawicz namawia Natalię do spotkania. Małgorzata jest pewna, że udało jej się ich zeswatać [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Barwy szczęścia" odcinek 2750. - streszczenie. Na koniec praktyk, Patryk dostaje propozycję etatu w szkole Niedzielskiej. Dodatkowo dowiaduje się, że sąd zgodził się zwolnić Jowitę z aresztu. Jezierscy świętuje dwie dobre nowiny. Klara postanawia zostać w USA, mimo sprzeciwowi Huberta. W decyzji wspiera ją Agata.

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2750. w piątek 3.02.2023 o godzinie 20:10, tylko w TVP2!

Niedzielska na koniec praktyk proponuje Patrykowi etat w swojej szkole, a później chłopak dostaje jeszcze wiadomość, że sąd zgodził się na zwolnienie z aresztu Jowity. Cała rodzina Jezierskich świętuje więc aż dwie dobre nowiny. Ewelina po zakończeniu roku szkolnego buntuje się i zapowiada ojcu, że nie chce spędzić wakacji tak, jak on zaplanował. Klara zaskakuje Huberta decyzją, by jednak zostać w USA mimo wszystkich nieszczęść, jakie ją tam spotkały. Agata wspiera bratową i postanawia polecieć do Ameryki razem z Marysią. Hubert ostro jednak krytykuje plan dziewczyn. Jest gotów na wszystko, by sprowadzić żonę z powrotem do domu.

Ranny Andrzej zostanie przewieziony do Polski! Magda nie będzie odstępować go na krokZobacz więcej

Cezary dzwoni do Natalii i namawia Zwoleńską, by jednak wróciła z córką do stadniny, mimo konfliktu ich matek. Później zaskakuje prawniczkę przynosząc jej do kancelarii pyszny lunch. Natalia za to odkrywa, że Rawicz pogodził się, a nawet zaprzyjaźnił, także z Małgorzatą. Seniorka jest pewna, że w końcu uda jej się młodych wyswatać.

Zobacz galerię

„Barwy szczęścia" - o czym jest serial?

„Barwy szczęścia" to polski serial obyczajowy emitowany na antenie TVP2. Opowiada losy bohaterów zamieszkujących ulicę Zacisznej na osiedlu „Pod Sosnami” w Warszawie. Jest emitowany od 27 września 2007. Serial ten jest szóstym w kolejności najdłużej nadawanym serialem w Polsce. W 2012 roku zdobył Złotą Telekamerę, dołączając przy tym do grona polskich seriali posiadających tę nagrodę – "M jak miłość" i "Na dobre i na złe".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×