„Barwy szczęścia" odcinek 2751. Modrzycki nadaje w sieci program o porwaniu Klary. Hubert błaga go, by zostawił jego rodzinę w spokoju! [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Barwy szczęścia" odcinek 2751. - streszczenie. Jowita wychodzi z aresztu, jednak po traumie, którą przeżyła ciężko jej wrócić do normalności. Modrzycki nadaje w sieci program o porwaniu Klary. Wykorzystuje wypowiedzi Huberta nagrane z ukrycia. Pyrka prosi go, by zostawił jego rodzinę w spokoju. Cezary spotyka się z Natalią.

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2751. w poniedziałek 6.02.2023 o godzinie 20:10, tylko w TVP2!

Jowita wychodzi w końcu z aresztu, ku radości rodziny oraz Justina. Po traumie, którą przeżyła przez niesłuszne uwięzienie, wciąż jednak jest w szoku. Zamiast świętować z bliskimi - woli odwiedzić grób Prota, gdzie odnajduje ją w końcu Patryk. Modrzycki nadaje w sieci program dotyczący porwania Klary, wykorzystując nagrane z ukrycia wypowiedzi Huberta. A gdy Pyrka prosi go, by zostawił jego rodzinę w spokoju, dziennikarz odmawia.

Tymczasem Dominika spotyka przypadkiem Stawickiego z jego nową kochanką - pielęgniarką Kamą. Cezary znów spotyka się z Natalią oraz Leą, co wyraźnie nie podoba się Rawiczowej. A po powrocie ze stadniny, Zwoleńska wyznaje Malwinie, że biznesmen naprawdę jej się podoba.

Zobacz galerię

„Barwy szczęścia" - o czym jest serial?

„Barwy szczęścia" to polski serial obyczajowy emitowany na antenie TVP2. Opowiada losy bohaterów zamieszkujących ulicę Zacisznej na osiedlu „Pod Sosnami” w Warszawie. Jest emitowany od 27 września 2007. Serial ten jest szóstym w kolejności najdłużej nadawanym serialem w Polsce. W 2012 roku zdobył Złotą Telekamerę, dołączając przy tym do grona polskich seriali posiadających tę nagrodę – "M jak miłość" i "Na dobre i na złe".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×