„Barwy szczęścia" odcinek 2752. Weronika podstępem zdobywa dostęp do dokumentacji medycznej Konarzewskiego [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Barwy szczęścia" odcinek 2752. - streszczenie. Wszyscy martwią się o Jowitę, która źle sobie radzi, lecz nie chce spotkać się z psychologiem. Stawicka pojawia się w Feel Good, by przeprosić Dominikę. Wyznaje jej, że Aneta zmarła.

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2752. we wtorek 7.02.2023 o godzinie 20:10, tylko w TVP2!

Sławka i Patryk martwią się o Jowitę, która jest na granicy wybuchu, ale nie chce spotkać się z psychologiem. Oliwka odwiedza przyjaciółkę razem z Madzią i namawia na babskie plotki oraz wypad na miasto, by choć na chwilę zapomniała o traumie. Jezierska spotyka też Agatę, która zapewnia ją, że - mimo rozstania z Patrykiem - nie czuje wcale do niej żalu.

To tym samochodem Hanka Mostowiak pojechała w ostatnią trasę. Dzisiaj można go kupić. Cena zaskakuje! Zobacz więcej

Stawicki zagląda do Feel Good, by przeprosić Dominikę za to, jak ją wcześniej traktował i wyznać, że Aneta zmarła, gdy byli na wakacjach za granicą. Tymczasem Weronika odwiedza Konarzewskiego w szpitalu psychiatrycznym i podstępem zdobywa dostęp do jego dokumentacji medycznej udając bratanicę chorego - czym robi na Sadowskim spore wrażenie.

Zobacz galerię

„Barwy szczęścia" - o czym jest serial?

„Barwy szczęścia" to polski serial obyczajowy emitowany na antenie TVP2. Opowiada losy bohaterów zamieszkujących ulicę Zacisznej na osiedlu „Pod Sosnami” w Warszawie. Jest emitowany od 27 września 2007. Serial ten jest szóstym w kolejności najdłużej nadawanym serialem w Polsce. W 2012 roku zdobył Złotą Telekamerę, dołączając przy tym do grona polskich seriali posiadających tę nagrodę – "M jak miłość" i "Na dobre i na złe".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×