"Barwy szczęścia" odcinek 2758. Kornel wróci, jednak nie będzie z nim Sandry. Jowita skonfrontuje się z ojcem [CO SIĘ WYDARZY]

2758. odcinek serialu „Barwy szczęścia" to niespodziewany powrót Kornela. U boku mężczyzny nie będzie jednak Sandry, ale nowa kochanka - Karina. Jowita będzie mogła spotkać się z ojcem i... pokona go jego własną bronią!

Multimedia

„Barwy szczęścia" odcinek 2758. w środę 15 lutego 2023 roku godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W kolejnym odcinku serialu niespodziewanie wróci Kornel (Jakub Bohosiewicz). Przypomnijmy, że mężczyzna jakiś czas temu wyjechał do Meksyku w towarzystwie Sandry (Joanna Opozda). Zanim jednak para kochanków uciekła z Polski, kobieta oszukała i okradła Radka (Filip Kosior), który właśnie dla niej rozstał się z Lidką. Zauroczony mężczyzna przepisał na Sandrę restaurację „Feel Good", popadając tym samym w długi. Kornel także nie był lepszy. Wyjeżdżając do Meksyku również okradł swoich najbliższych.

W 2758. odcinku Kornel wróci, jednak nie będzie u jego boku Sandry. Mężczyzna pojawi się z nową kochanką Kariną (Marta Sutor). Kiedy Jowita dowie się, że jej tata jest w Polsce, za wszelką cenę będzie chciała spotkać się z Kariną, by w ten sposób doprowadzić do spotkania z Kornelem. To właśnie przez niego w życiu Jezierskich wydarzyło się wiele złego, a Jowita trafiła do aresztu.

Katarzyna Zielińska już tak nie wygląda! Fani przecierają oczy ze zdumienia: „Wyglądasz jak Alicja Majewska”Zobacz więcej

Celem młodej kobiety będzie uświadomienie Karinie, że Kornel jest groźnym gangsterem, który zadarł z mafią. Wygląda na to, że te słowa zrobią duże ważenie na kochance Jezierrskiego, która w obawie o własne życie zorganizuje spotkanie ojca z córką.

Jowita rozegra to spotkanie w podstępny sposób. Powie Kornelowi, że nie chce zemsty. Zależy jej natomiast na tym, by móc współpracować z nim w kolejnym ryzykownym biznesie. Młoda Jezierska będzie nawiała swojego ojca, by zainwestował pieniądze, które uprzednio ukradł niebezpiecznym ludziom. Kiedy on przystanie na propozycję córki, ta podstępem ukradnie mu kluczyk do jego skrytki w banku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sten (gość)

    Kolejny durny wątek po "pedałach".

    29.01.2023 18:41
  • Ja (gość)

    Durny wątek! I po co ci Jezierscy w serialu!??

    28.01.2023 19:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×