"Barwy szczęścia" odcinek 2901. Marysia wróci sama do Polski! Co z Klarą? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2901. odcinku serialu „Barwy szczęścia” Hubert odkryje, że jego żonę zatrzymano w Nowym Jorku, a Marysia wraca sama do Polski! Dowie się, co stało się z Klarą? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2901. w czwartek, 26.09.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Rodzina Pyrków miała być znowu razem. Przez to, że Hubert (Marek Molak) nie może wrócić do USA, uda mu się namówić żonę, by to ona razem z ich córeczką przyjechały do Polski. Niestety nie wszystko pójdzie zgodnie z planem!

Klara aresztowana w USA! Nie wróci już do Polski?Zobacz więcej

Wszystko popsuje się w 2901. odcinku serialu "Barwy szczęścia" - Klara (Olga Jankowska) zostanie aresztowana w Nowym Jorku! Jej samolot będzie przez nią opóźniony o kilka godzin, aż w końcu wyleci, ale bez niej na pokładzie. Hubert od razu skontaktuje się z konsulatem, by wyjaśnić sprawę. Dowie się o aresztowaniu żony i zostanie poinformowany, że Marysia (Antonina Niewiarowska) może wrócić do kraju. Niestety nie dowie się, co zarzuca się Klarze. - Policja nie chce powiedzieć, dlaczego aresztowano pana żonę... Ze względu na dobro śledztwa - usłyszy od urzędniczki.

Co tak naprawdę stało się w Stanach i co z Klarą? Tego dowiemy się niebawem!

Iwona w łóżku Marka! Spędzili razem noc?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Barwy szczęścia" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Dagmara (gość)

    Barwy szczęścia to juz tylko barwy nieszczescia!! Tego serialu nie można oglądać. Same nieszczescia!!! Aktorzy już nie ci sami - odchodzą ci dobrzy,lubiani. Nuda i tragedie. Skończcie bo serial jest beznadziejny.

    04.09.2019 15:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×