"Barwy szczęścia" odcinki 1530-1534. Dramat Tolka, zdrada Piotra i wyprawa w Himalaje w nowych odcinkach! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”. Co tym razem wydarzy się w serialu? Czy Fayad wyjedzie z bratem z Polski? Jak będzie rozwijała się znajomość Kajtka i Angeli? Sprawdźcie, co wydarzy się w nowych odcinkach serialu.

Multimedia

BARWY SZCZĘŚCIA" OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZ. 20:05 W TVP2!

Fayad (Amin Bensalem) zgodzi się w końcu wyjechać z bratem z Polski, ale w drodze zmieni zdanie i już po kilku godzinach wróci na Zaciszną, prosto w ramiona stęsknionej za nim Jagi (Maria Dębska). Później zacznie naciskać na ukochaną, by została jego żoną, aż dziewczyna, zirytowana jego zachowaniem, rzuci do Klary (Olga Jankowska):

-Zależy mi na Fayadzie i nie chcę go skrzywdzić... ale na pewno nie chcę teraz wychodzić za mąż!

Z kolei Chowański (Jacek Rozenek) dostanie od partnerów biznesowych propozycję… wyprawy na Mount Everest! A Marta (Katarzyna Zielińska), gdy mąż opowie jej o swoich planach, od razu zblednie.

-Jak możesz w ogóle rozważać takie szaleństwo? Nie jesteś himalaistą!
-Po tej wyprawie będę…

CZYTAJ TAKŻE:

"BARWY SZCZĘŚCIA". MIKOŁAJ KRAWCZYK BRONI OLIWIERA. UKOCHANY NATALII JEST NIEWINNY? [WIDEO+ZDJĘCIA]
"BARWY SZCZĘŚCIA". KATARZYNA UCHERSKA DOŁĄCZA DO OBSADY! [ZDJĘCIA]

Kolejną dawkę emocji zapewni Walawskiej były mąż. Iga (Ada Fijał) wróci nagle do Polski ze swoimi dziećmi i kompletnie załamana wyzna przyjaciółce, że Piotr (Piotr Jankowski) ją zdradził. A Marta od razu zacznie martwić się o małą Ewę (Gabriela Ziembicka), która została sama z ojcem w Londynie...

Tymczasem Angela (Helena Englert) i Kajtek (Jakub Dmochowski) wybiorą się razem nad Wisłę. Oboje opowiedzą szczerze o swoim życiu i odkryją, jak wiele ich łączy. A Magda (Honorata Witańska), obserwując ich przyjaźń, w końcu się zaniepokoi.

-Kajtek sam ma kłopoty... I jak dwie osoby z problemami się zejdą, to chyba niczego dobrego to nie wróży!

W premierowych odcinkach smutne chwile czekają także Górków i ich przyjaciół. Ela Małkowska (Agnieszka Homańska) trafi do szpitala – na nowatorską, ale też obarczoną dużym ryzykiem operację kręgosłupa. W ostatniej chwili, bojąc się komplikacji, chora postanowi jednak z zabiegu zrezygnować. A Waleria (Ewa Ziętek) - na prośbę jej ojca – przekona dziewczynę, by się nie poddawała. Kobieta zacznie tego żałować już w chwili, gdy nastolatka wjedzie na salę operacyjną.

-Przekonałam to dziecko do poddania się operacji, a przecież Bóg jeden wie, jak to się skończy! Nigdy sobie nie wybaczę, jeśli coś się stanie Eli...

Tymczasem Leon (Włodzimierz Matuszak) wyzna w końcu przyjaciółce, że w czasie, gdy u niego mieszkała – cierpiąc na amnezję - żyli praktycznie jak małżeństwo a Waleria gdy zrozumie, co oznaczają słowa Małkowskiego będzie w szoku. Co wydarzy się, gdy Stefan (Włodzimierz Matuszak) pozna tajemnicę żony?

W finale: dramat Tolka (Marek Siudym). W premierowych odcinkach Koszyk odwiedzi Górków i wyzna, że ma problem ze znalezieniem pracy… a następnie straci nagle na ulicy przytomność. Czy pomoc nadejdzie na czas? Przekonamy się juz wkrótce, w nowych odcinkach "Barw szczęścia".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×