"Barwy szczęścia" odcinki 1560-1564. Małżeństwo Marty rozpadnie się? Nina chce zemścić się na Sylwii! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Marta boi się, że jej małżeństwo powoli się rozpada, a Agata coraz bardziej angażuje się w związek z Pawłem. Nina postanawia natomiast zemścić się na Sylwii. Sprawdź, co w nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia"!

Multimedia

"BARWY SZCZĘŚCIA" OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZ. 20:05 W TVP2!

Artur (Jacek Rozenek) zacznie w końcu się pakować – przed wyprawą w Himalaje, choć Marta (Katarzyna Zielińska) zrobi wszystko, by zatrzymać go w kraju.
- Nic mi się nie stanie... - próbuje uspokoić ją Artur.
- W Himalajach ginęli młodsi, bardziej przygotowani i doświadczeni od ciebie! - zauważa Marta.
- Wiem, ale mimo to chcę się sprawdzić... zrealizować swoje marzenie. Czy tak trudno to zrozumieć?
W finale Walawska postawi mężowi ultimatum: albo Mount Everest, albo rodzina! -
Chcesz połechtać swoje ego, to kup sobie motocykl, samochód sportowy... Ale nie pchaj się w ekstremalne warunki na górę, na której co roku ktoś ginie! Nie jesteś już młody, nie jesteś żadnym himalaistą z Bóg wie jakim doświadczeniem.(…) Jeżeli jutro polecisz, możesz nie wracać do domu! Nie żartuję!* - wskazuje.

Następnego dnia Martę czeka za to "wybuchowa" rozmowa z Piotrem (Piotr Jankowski)… Biznesmen oznajmi byłej żonie, że przez kilka miesięcy nie będzie płacił alimentów - bo nie ma pieniędzy na walkę w sądzie z Igą (Ada Fijał). Walawska straci w końcu cierpliwość. - Mam powyżej uszu twoich problemów... Nie jesteś pępkiem świata i nie po to się z tobą rozwiodłam, żeby zajmować się twoim życiem!(…) Ciągle mnie o coś prosisz i nawet nie umiesz docenić, ile ci czasu poświęciłam! I właśnie przez to rozpada się teraz moje małżeństwo! - wykrzyczy.

W premierowych odcinkach kłopoty czekają też Agatę (Natalia Zambrzycka) i Pawła (Mateusz Rzeźniczak). Piasecki zostanie przyjęty do szkoły filmowej, ale szybko zrozumie, że bez dodatkowej pracy nie stać go na opłacenie studiów. Ukochana zaproponuje mu pomoc, jednak chłopak odmówi. - Dostaję stypendium i rentę po mamie... Dam ci na rachunki! - powie Agata, ale Paweł nie chce być na jej utrzymaniu. Kilka godzin później namówi Agatę, by wspólnie zamieszkali w starym, zniszczonym domu na odludziu… Bez wygód, ale za to z dala od złośliwości Huberta (Marek Molak) – i bez konieczności płacenia za czynsz. Pyrka, za namową ukochanego, zniszczy nawet swoje karty bankowe. I w końcu oznajmi zaskoczonej rodzinie: - Mamy zamiar prowadzić wolne życie... bez pieniędzy i zobowiązań! Hubert, słuchając siostry, z trudem zachowa spokój… - Czy mnie się zdaje, czy jej ktoś wyprał mózg?!

Tymczasem Marek (Marcin Perchuć) będzie miał problemy przez nową miłość. Nina (Aleksandra Popławska) wyzna Złotemu, że ich syn ostatnio dziwnie się zachowuje. - Stał się mrukliwy i humorzasty... A wczoraj dostał jedynkę z matematyki, którą przecież tak lubi i mi nawet nie powiedział! - zauważy. Powodem buntu nastolatka okaże się… związek Marka z Sylwią (Olga Bończyk). Witek zniszczy nawet prawniczce auto, malując na nim sprayem krótki, ale za to treściwy napis: "SUKA". Złoty wyzna w końcu Ninie, że ma z koleżanką romans… Co jego byłej ukochanej – i jednocześnie szefowej - wcale nie ucieszy.
- Zwolnię ją! Po prostu ją zwolnię!
- Nina… uspokój się!
- Zaufałam ci! A ty mnie oszukałeś! I syna też! Dziwisz się, że tak reaguję?! Zawiodłeś go!
Czy Nina naprawdę zemści się na Sylwii?

Zobacz galerię

BARWY SZCZĘŚCIA - CZYTAJ TAKŻE:

KATARZYNA ZIELIŃSKA KOMENTUJE SWOJE ODEJŚCIE Z SERIALU [ZDJĘCIA]
"BARWY SZCZĘŚCIA" - OGLĄDALNOŚĆ ROŚNIE! W CZYM TKWI JEGO SIŁA? [WIDEO+ZDJĘCIA]
AKTORZY NA URODZINACH SERIALU. JAK WSPOMINAJĄ SWÓJ PIERWSZY DZIEŃ NA PLANIE? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • marek zloty (gość)

    Marek zloty nina elsner witek elsner warszawa barwy szczes ia.pl syna

    18.12.2016 12:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×