"Barwy szczęścia" odcinki 1568-1572. Nowa partnerka Łukasza w programie i wyznanie Klemensa [WIDEO+ZDJĘCIA]

Łukasz wraca do "Pytania na śniadanie", gdzie zostaje przydzielona mu nowa partnerka. Klemens natomiast zdobywa się na odwagę i wyznaje Natalii miłość. Co jeszcze wydarzy się w 1568-1572 odcinkach "Barw szczęścia"?

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2

Przed nami cztery premierowe odcinki „Barw szczęścia”… Co wydarzy się w serialu na początku stycznia?

Przede wszystkim: do obsady dołączy kolejna gwiazda! Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) powróci do programu ”Pytanie na śniadanie” z nową partnerką: Alicją Umińską. Piękną, pewną siebie dziennikarkę zagra Monika Dryl - popularna aktorka i wokalistka.

Tymczasem Klemens (Sebastian Perdek) zbierze się w końcu na odwagę i wyzna Natalii (Maria Dejmek), że czuje do niej coś więcej, niż tylko przyjaźń...

– Zawsze mi się podobałaś, przecież wiesz? I to od zawsze. Byłem z Lilianą, ale tak naprawdę chciałem być z tobą, gdzieś przy tobie, blisko...

Bożena w ciąży! Urodzi dziecko Adriana? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Marta (Katarzyna Zielińska) odkryje za to, że… padła ofiarą oszustwa - Rafał (Jarosław Budnik) wcale nie jest samobójcą, tylko aktorem, którego Ernest (Krystian Kukułka) wynajął, by przyciągnąć do radia żądnych „akcji” słuchaczy. Wzburzona dziennikarka odejdzie w końcu z pracy. Gdy Ernest spróbuje ją przeprosić, wyrzuci go z domu.

Najtrudniejsza będzie jednak dla niej rozmowa z Zofią… Marta przeprowadzi małe śledztwo, które wykaże, że Rafał jest już od kilku lat szczęśliwie żonaty i ma nawet syna. Zofia będzie w szoku, gdy pozna prawdę o swoim „narzeczonym”.

– I ty o tym wszystkim wiedziałaś?!
– Nie, przysięgam, dopiero teraz Ernest się przyznał…
– Nie wierzę ci, przecież tam pracujesz! Boże, jak mogliście mi to zrobić?!

Za to w finale: dobre nowiny u Aldony (Elżbieta Romanowska) i Borysa (Jakub Wieczorek)! Młoda para odwiedzi Grzelaków i zaprosi przyjaciół na swój ślub. Zenek (Jan Pęczek) szybko jednak zauważy, że bratanek u boku ukochanej zmienił się w pantoflarza.

– Jakby nowego Borysa nam podrzucili... Taki zgodny, potulny jak baranek!

Jak długo potrwa ta „sielanka”?

Katarzyna Ucherska dołącza do obsady serialu! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×