"Barwy szczęścia" odcinki 1816-1820. Kamila prześladuje Klarę, Wilk oszuka Alinę?! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Wyglądają anielsko... ale charakter mają z piekła rodem! W premierowych odcinkach "Barw szczęścia" spotkanie z trzema bohaterkami, którym lepiej schodzić z drogi. Co wydarzy się w serialu w kolejnym tygodniu? Zobacz wideo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Klara (Olga Jankowska) będzie kłębkiem nerwów, bo - mimo zmiany numeru telefonu – hejterka nadal będzie ją nękać i wysyłać sms-y z groźbami. Hubert (Marek Molak) odkryje w końcu, że dziewczyną, która prześladuje jego żonę, jest... Kamila (Marianna Kowalewska)! - I takiej osobie powierzyliśmy opiekę nad naszym dzieckiem… A gdyby ona z zemsty zrobiła coś Marysi?! - Klara będzie w szoku… Za to Kamila następnego dnia zajrzy do Pyrków i wyzna, że sms-y wysyłała jej siostra – Ula (Ania Karwan). Czy jej słowa okażą się prawdą?

Alicja i Łukasz w dziennikarskim śledztwie. Zbliżą się do siebie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tymczasem Klemens (Sebastian Perdek) odwiedzi Natalię (Maria Dejmek) – szukając pocieszenia po tym, jak Alina (Emilia Korsak) "poroniła". - A tak uważaliśmy… Wiedzieliśmy, że ciąża była zagrożona, zrezygnowaliśmy zupełnie z bliskości, ale mimo tego… - prawnik będzie załamany i błogo nieświadomy, że narzeczona od miesięcy go oszukuje. Jego "ukochana" tego samego dnia umówi się na randkę z Wilkiem! Beztroska i pewna siebie – po tym, jak Klemens uwierzył w jej kłamstwa i oddał jej nie tylko serce, ale też cały majątek.
- Mam całą kasę wpłaconą na skład celny, więcej już nie wycisnę! Możemy zacząć nowe życie w Argentynie…
- Wystarczy nam raczej na krótkie wakacje... ale jeszcze nie teraz.
- Mieliśmy wyjechać na stałe.
- Przecież nie zostawię tutaj swojego dziecka!
- Nie tak się umawialiśmy!
- Chyba się teraz nie wycofasz? Nie musimy wyjeżdżać do Argentyny, żeby być razem…

W finale: kolejne problemy Milewicza (Józef Grzymowicz)! Nauczyciel dostarczy do szkoły swoje zwolnienie i odkryje, że dyrektorka już wie o jego związku z uczennicą. - Angela była pełnoletnia... Jednak to, co pan zrobił, nie jest - jak pan to nazywa - "nagięciem" reguł, ale przekroczeniem etyki zawodowej! Karta Nauczyciela jasno określa, jakie są obowiązki nauczyciela wobec uczniów… Nie ma w niej nic o romansach z uczennicami!

Jowita (Magdalena Żak) zdradzi za to Oliwce (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtkowi (Jakub Dmochowski), że… planuje dać kochliwemu belfrowi nauczkę.
- Sama miałam w życiu nie za ciekawą sytuację z takim typem faceta jak on… Z takim, co tylko potrafi uwieść dziewczynę, a nie ma na tyle przyzwoitości, żeby wziąć odpowiedzialność za związek.
- Co ma do tego Milewicz?
- Jak to, co? Takiego faceta trzeba ukarać!
- Milewicz trafił do szpitala, miał groźną operację, to chyba całkiem niezła kara... Poza tym, to nie ten facet, z którym ty miałaś przeboje…
- Tacy jak on powinni poznać smak odrzucenia i miłosnego zawodu!(…) Najpierw popracuję nad jego portretem psychologicznym... Musicie mi wszystko o nim powiedzieć!
- A potem?
- Potem będzie mój.
- Ty tak na poważnie?
- Jak najbardziej... Powtarzam jeszcze raz: takiego gościa trzeba ukarać!

Czy dziewczyna dopnie swego? Odpowiedź wkrótce w premierowych odcinkach "Barw szczęścia"!

Jakie seriale oglądać wiosną w TVP? [ZWIASTUNY, PREMIERY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×