"Barwy szczęścia" odcinki 1831-1835. Stefan jest ojcem Cariny?! Jerzy wybaczy Annie zdradę? [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Co wydarzy się w odcinkach 1831-1835 serialu "Barwy szczęścia"? Czy Stefan ma nieślubną, czarnoskórą córkę? Co będzie z małżeństwem Anny i Jerzego? Poznaj szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinki 1831-1835 od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Radek (Filip Kosior) odwiedzi Stefana (Krzysztof Kiersznowski) i opowie seniorowi o Carinie (Divine Kitenge - Martyńska), nowej kelnerce z Feel good. - Przyjechała do Polski szukać ojca... Pokazała mi jego zdjęcie sprzed 25 lat i byłem pewien, że to pan! Normalnie sobowtór! No i jeszcze też ma na imię Stefan… Niezły zbieg okoliczności, co?. Po tych słowach Górka zblednie, bo przypomni sobie piękną dziewczynę z Francji, którą spotkał przed laty w Berlinie, na zawodach dla strażaków. Kilka dni później Stefan zdobędzie się za to na odwagę i zajrzy do Feel good, by poznać Carinę bliżej. Świadomy, że być może naprawdę jest jej ojcem… Jak potoczy się ich pierwsze spotkanie?

Śmierć Oliwiera! Jak zginie ukochany Natalii? [STRESZCZENIA ODCINKÓW]Zobacz więcej

Tymczasem rodzina Pyrków będzie świętować, bo z Finlandii przyleci Wojtek (Jakub Małek) i to razem z Leną (Marianna Czerczak). Klara (Olga Jankowska) i Agata (Natalia Zambrzycka) od razu zauważą na palcu dziewczyny złoty pierścionek… A młodzi w końcu wyznają, że się zaręczyli! Chwilę później radość Pyrków zmieni się jednak w niedowierzanie, bo Wojtek zapowie, że chce kupić mieszkanie i o pieniądze poprosi rodzeństwo.
- Dziadkowie przepisali na nas wszystkich ten dom… A to znaczy, że jedna piąta domu jest moja. Musicie mnie spłacić.
Hubert od razu wybuchnie złością:
- Co ja mam zrobić? Sprzedać dom?!(…) Dziadkowie nie po to nam dali dom, żebyśmy go zamienili na pięć kawalerek!

Za to Agata – po rozmowie z Pawłem (Mateusz Rzeźniczak) – przyłączy się do Wojtka… W końcu rzuci cicho do Huberta:
- Chcielibyśmy mieć własne mieszkanie… Nie mówię teraz, zaraz… ale jeżeli chcesz tu zostać i spłacić część udziału Wojtka… to i mnie mógłbyś spłacić.
- Przecież wiesz, że nie stać mnie, żeby spłacić was wszystkich!

Następnego dnia do Pyrków zajrzy Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) – gotowa pośredniczyć w sprzedaży domu. - Wystawimy za dwa miliony, ale trzeba zostawić pole do negocjacji! Czy dzieci Marii opuszczą rodzinny dom – i znów rozjadą się po świecie? A zamiast miłości, odtąd będą królować u Pyrków kłótnie o pieniądze?

Honorata Witańska odchodzi z serialu! Co będzie z Magdą? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W finale: walka o miłość… u Marczaków! W premierowych odcinkach Anna (Dorota Kolak) nadal będzie otaczać Jerzego opieką - gotowa na wszystko, by mąż wybaczył jej w końcu zdradę. Marczak wyzna jednak, że wciąż czuje do niej żal...
- "Zakochałam się"… Nadal dzwoni mi to w uszach! Stanęłaś wtedy przede mną i tak po prostu powiedziałaś: "zakochałam się"!
- To był błąd, Jurek. Zauroczyłam się… Mieliśmy kryzys, nasze małżeństwo zmierzało donikąd... Byłam zaślepiona tym, co mówił Jakub i… nie byłam wtedy sobą!
- Wiem, że cię zraniłam, ale uwierz mi, teraz żałuję tego, co się wydarzyło… Jurek, mamy o co walczyć!
- I mam tak po prostu o tym zapomnieć? Machnąć ręką i udawać, że Nasielskiego nie było?!
- Chcesz mnie ukarać i masz rację, zasłużyłam sobie na to! Ale proszę, żebyś to wszystko przemyślał i dał nam szansę...

Czy Jerzy w końcu ulegnie i Marczaków znów połączy miłość? Ciekawych zapraszamy przed telewizory...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×