"Barwy szczęścia" odcinki 1863, 1864. Szczepan jest niebezpieczny? Bożenka ma kłopoty! [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

Szczepan czuje się w mieszkaniu Kajtka i Oliwki jak u siebie. Nawet nie myśli o wyprowadzce. Tymczasem Kowaluk próbuje zastraszyć Bożenę. Mężczyzna składa jej niemoralną propozycję.

Multimedia

"Barwy szczęścia" 1863. odcinek w środę o godz. 19:35 w TVP2! - sprawdź program tv

Relacja Marka z Anetą zacieśnia się, a Krystyna nalega na formalizację ich związku. Dentystka wpada na pomysł, jak odwrócić od siebie i ukochanego uwagę Złotej. Szczepan czuje się u Kajtka i Oliwki, jak u siebie w domu i ani myśli o tym, by się wyprowadzić. Gdy młodzi próbują się mu przeciwstawić, robi się agresywny. Luiza i Mirek zaczynają czuć się dobrze w domu Kowalskich. Magda doskonale radzi sobie z dziećmi, ale Sebastian ma coraz większe wątpliwości, czy powinni zostać rodziną zastępczą.

Hubert w stanie krytycznym! Diagnoza lekarzy zabrzmi jak wyrok [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

"Barwy szczęścia" 1863. odcinek w środę o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kowaluk straszy Bożenę, że służby nadal interesują się ujawnieniem przez nią tajnych informacji na temat śledztwa, a na ich celowniku także jest jej mąż. W zamian za wyciszenie sprawy szef składa Stańskiej niemoralną propozycję. Kiedy Jaworski pojawia się w gabinecie, Anecie udaje się skierować jego uwagę na Krystynę. Złota odrzuca jednak zaloty mężczyzny, za to umawia się w Feel Good z poznanym w sieci czarującym Czesławem. Sebastian najpierw zwierza się Markowi z problemów z Mirkiem i Luizą, a potem przyznaje się Magdzie, że sytuacja go przerosła i nie widzi się w roli rodzica zastępczego. Reakcja Zwoleńskiej kompletnie go zaskakuje.

Angela pojawi się w nowych odcinkach? Co dalej z rolą Heleny Englert w serialu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×