"Barwy szczęścia" odcinki 1872-1875. Grzeszne myśli Tadeusza i proces Krzepińskiego. Zostanie uniewinniony? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Zdrada, morderstwo - bohaterowie "Barw szczęścia" do świętych nie należą! Jakie "grzeszki" będą mieli na sumieniu w kolejnym tygodniu? Zobacz zwiastun nowych odcinków serialu!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach "Barw szczęścia" księdza Tadeusza (Jakub Mróz) odwiedzi jego przełożony – ksiądz dziekan (Andrzej Oksza Łapicki). Młody duchowny wyzna, że przez przyjaźń z Cariną (Divine Kitenge Martyńska) czuje niebezpieczną pokusę: - Byłem pewny, że ziemskie namiętności nie będą miały do mnie dostępu, a wczoraj… Już myślałem, że zwalczyłem pokusę, ale spojrzałem na tę dziewczynę i zgrzeszyłem w myślach. Bardzo zgrzeszyłem... Tymczasem Waleria (Ewa Ziętek), jak zawsze czujna, cały czas będzie ulubionego kapłana obserwować… i w końcu nabierze podejrzeń. - Carina nocowała na plebanii, a nazajutrz ksiądz Tadeusz aż księdza dziekana wezwał!

Mateusz Banasiuk dołączył do obsady! Kogo zagra? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Z kolei Anna (Dorota Kolak) spotka przypadkiem Nasielskiego (Mirosław Baka). Pisarz wyzna, że skończył pisać swoją drugą powieść: "Lato z A". A Marczakowa, słysząc tytuł, od razu zblednie.
- Mam nadzieję, że nie jest o mnie?
- Nie, tym razem jest o nas...
- Rozmawialiśmy już na ten temat i dałam ci wyraźnie do zrozumienia, że nie chcę tej książki!
- Nie możesz oczekiwać od pisarza, żeby milczał…
- Nie mam prawa do prywatności?!

W finale: proces Krzepińskiego (Marek Kossakowski)! Tuż przed ogłoszeniem wyroku morderca znów zwróci się do sędziego – uparcie twierdząc, że jest niewinny. - Marta była wyjątkową osobą.(…) Niestety, była na niej również rysa cierpienia, którego zaznała od swoich bliskich, którzy teraz chcą na mnie zrzucić winę za jej nieszczęście… I dlatego Marta popełniła samobójstwo. Bo była nieszczęśliwa - Elżbieta (Marzena Trybała) i Artur (Jacek Rozenek), słuchając jego kłamstw, z trudem zachowają spokój…

Ostatecznie sędzia szaleńca uniewinni! Artur po ogłoszeniu wyroku od razu zwróci się po pomoc do Sadowskiego (Michał Rolnicki). Tymczasem morderca tuż po wyjściu na wolność umówi się… z Umińską (Monika Dryl)!
*- Zawdzięczam ci życie... Nie wiem w ogóle, jak ci za to podziękuję.
- Kolacja wystarczy…
- Zasłużyłaś na dużo więcej.
- Mówisz to wszystkim kobietom?
- Tylko wyjątkowym…
- Czy Marta Walawska była wyjątkowa?
- Marty już nie ma.
- Co naprawdę się z nią stało?
- A jak myślisz?

Czy Alicję i Krzepińskiego połączy romans? A jeśli tak… czy dziennikarka podzieli wkrótce los Marty?

Julita i Józek wezmą ślub dla pieniędzy! [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×