"Barwy szczęścia" odcinki 1881-1884. Artur stanie się mordercą? Krzepiński znów atakuje! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Zdrada, morderstwo i święta jak z koszmaru - zapraszamy na finał 11. sezonu „Barw szczęścia”! Agata znajdzie na telefonie Pawła niepokojące zdjęcia, a Umińska pożałuje, że zgodziła się spędzić Wigilię u Krzepińskiego. Sprawdźcie, co czeka bohaterów serialu!

Multimedia

Agata (Natalia Zambrzycka) znów pokłóci się z Pawłem (Mateusz Rzeźniczak) o pieniądze. Chłopak dostanie zaproszenie do USA i będzie pewien, że za wyjazd zapłaci właśnie jego ukochana. Pyrkówna nie będzie chciała marnować aż kilkanastu tysięcy złotych.

- Masz zlepionych kilka scen, a już myślisz o dystrybucji w Ameryce? Kogo w ogóle będzie tam obchodził film o jakiejś polskiej dziennikarce? (…) Nie pojedziesz do żadnych Stanów!
- I niby ty o tym zdecydujesz?
- A masz pieniądze na bilety? Tobie chyba się wydaje, że ja mam jakąś skarbonkę bez dna!
- Przypominam ci, że kasa, którą dał nam Hubert z domu, miała starczyć na film, ale przede wszystkim na mieszkanie! A z każdym dniem topnieje coraz bardziej!
- Zarobimy na tym filmie!
- A co, jeśli nie? Co, jeśli Walawski naprawdę zablokuje film na następne miesiące albo lata?!

Następnego dnia Pyrka znajdzie za to w telefonie Pawła wiadomość od jego ulubionej aktorki, Marzeny (Anna Stela), i jej zdjęcie w samej bieliźnie!

- Od kiedy mnie zdradzasz?!

Sebastian umawia się z nieletnią! Alicja odwiedza Krzepińskiego w domu! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Z kolei Jowita (Magdalena Żak) tuż przed świętami wyzna Oliwce (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtkowi (Jakub Dmochowski), że jest zakochana.

- Na zabój, na zawsze, na amen!
- Powiesz nam w końcu, kto to jest?
- Chyba nie ten gość od stłuczki?
- To właśnie on... Facet moich marzeń! Jest taki dojrzały i męski… I do tego wszystkiego zabawny!

Nastolatka postanowi w tajemnicy przed swoją rodziną spędzić Wigilię z nowym partnerem. I poprosi Oliwkę oraz Kajtka, by ją kryli. Przyjaciele będą w szoku, gdy zobaczą, że jej wybrankiem jest Sebastian (Kacper Krupski)!

- To ojciec Angeli?
- O cholera...

Hubert straci przytomność! Czy Klara go uratuje? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Tymczasem Piotr (Piotr Jankowski) zaprosi na święta Zosię (Joanna Moro). Będzie liczył, że dzięki jej uśmiechowi Ewunia (Gabriela Ziembicka) choć na chwilę zapomni o utracie matki. Radość w domu Walawskich nie potrwa jednak długo. Spokój rodziny znów zburzy Krzepiński (Marek Kossakowski). Morderca zaprosi do siebie Alicję (Monika Dryl). Gdy dziennikarka zacznie wypytywać go o Walawską, wpadnie nagle w szał i chwyci za kuchenny nóż.

- Nie pogrywaj ze mną! Chcesz zobaczyć, jak Marta się zachowywała?! Zaraz zobaczymy, czy umiesz krzyczeć tak pięknie jak ona!

Umińska spróbuje z nim walczyć, jednak mężczyzna będzie silniejszy.

- Doigrałaś się! Skończysz jak Walawska!

Gdy szaleniec zrobi zamach, by zadać cios, nagle padnie strzał! A w drzwiach stanie Artur (Jacek Rozenek) z pistoletem w ręku.

- On chyba nie żyje… Zabiłeś go…

Krzepiński trafi w końcu do szpitala – w ciężkim stanie - za to Chowański zostanie aresztowany. Po kilku godzinach Zosia będzie musiała przekazać Ewuni złą wiadomość…

- Musimy pomóc Arturowi…
- Bo znowu zrobił coś złego, tak?

Wygląda na to, że Chowański spędzi święta za kratkami.

%% GALERIA

FILM https//get.x-link.pl/a023bff3-28ff-78a9-8aa1-d0d2d2188d8a,2fe65cbc-a4cf-2726-26a4-5f1b831f34e3,embed.html

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×