"Barwy szczęścia" odcinki 1885-1889. Huczny ślub Julity i Józka i dramat Pyrków w górach! Zginą? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Już 27 sierpnia na antenę TVP2 wracają „Barwy szczęścia”! Co wydarzy się w serialu po wakacyjnej przerwie? Przed nami m.in. huczny ślub Julity i Józka i dramat Pyrków górach! Co będzie z Klarą i Hubertem?

Multimedia

"Barwy szczęścia" - nowe odcinki od poniedziałku, 27.08.2018 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W "Barwach szczęścia" po wakacjach 2018 Julita (Katarzyna Sawczuk) i Józek (Patryk Pniewski) wezmą huczny ślub! Młodzi wyprawią aż dwa wesela – w Warszawie oraz Kopytkowie i na obu będą szaleć razem przyjaciółmi...

Z kolei Sebastian (Kacper Krupski) odkryje, że Jowita (Magdalena Żak) go oszukała – podając się za studentkę. Dziewczyna z każdym dniem coraz bardziej w nim zakochana, zorganizuje jego spotkanie z Kajtkiem (Jakub Dmochowski) i Oliwką (Wiktoria Gąsiewska)!

Kowalski, widząc nastolatków, będzie w szoku i później zacznie robić jej wymówki.
- Okłamałaś mnie! Nie jesteś studentką i nie masz jeszcze 18 lat! Nawet nie jesteś w wieku mojej córki... Jesteś od niej młodsza!
- A czy to coś zmienia?
- Tak!(…) A Kajtek i Oliwka? To przyjaciele mojej córki... Wstyd mi przed nimi!
- Kocham cię! Czy ty nie rozumiesz, co to znaczy?! Ty do mnie nic nie czujesz? Chciałeś sobie tylko bzyknąć małolatkę? O to ci chodziło?! Przyznaj się!

Powrót Kasi i Iwony, dramatyczny poród Cariny i lawina w nowych odcinkach! Zobacz zwiastun!Zobacz więcej

Poważne kłopoty czekają też Huberta (Marek Molak) i Klarę (Olga Jankowska). Młodzi – po tym, jak postanowili spędzić święta w górach – przed powrotem do Warszawy wybiorą się na krótki spacer. Gdy nagle zepsuje się pogoda... trafią na lawinę! Cała rodzina ukryje się przed żywiołem w bacówce i zostanie uwięziona, bo chatę zasypią tony śniegu. Kolejne godziny Pyrkowie spędzą bez jedzenia i kontaktu ze światem, bo ich telefony stracą zasięg. Klara wpadnie w końcu w panikę.
- Ale tu zimno... Boże! Gdzie ja miałam rozum, że zgodziłam się na to wyjście w góry?!
- Kochanie, wydobędę nas stąd...
- Ale jak?! Jesteśmy zasypani! Zamarzniemy tutaj!

IMG[]

GOPR zacznie poszukiwania zaginionych dopiero po kilku godzinach i przerwie akcję na całą noc. Tymczasem Agata (Natalia Zambrzycka) – przerażona - cały czas będzie czekać na wiadomości z gór.
- Nawet nie chcę myśleć, co oni teraz przeżywają… Jeśli w ogóle jeszcze… Tak strasznie się boję! Nie mogę ich stracić… Straciłam tatę, straciłam mamę… Ich już nie mogę!

Pyrkowie z każdą godziną będą coraz słabsi.
- Hubert, nie zasypiaj... Nie możemy zasnąć…
- Wiem... Znajdą nas…
- Tak, za chwilkę ktoś tu przyjdzie... Nie możemy spać…

Czy pomoc nadejdzie na czas?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wiktoria.B (gość)

    Hej!Jestem fanką barw szczęścia,oglądam serial już od 2 lat!Mam 14 lat,więc najlepszymi moich zdaniem aktorzy to : Jowita,Kajtek i Oliwka

    29.08.2018 21:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×