"Barwy szczęścia" odcinki 1895-1899. Beata trafi w ciężkim stanie do szpitala! Badeński porwie Sebastiana! [ZWIASTUN+STRESZCZENIA ODCINKÓW]

Przed nami kolejny, pełen emocji tydzień z „Barwami szczęścia”. Co tym razem wydarzy się w serialu? W odcinkach 1895-1899. zobaczymy m.in. co wydarzy się po wypadku Krzysztofa i Beaty. Dowiemy się też, jaka przyszłość czeka Carinę. Czy Radek zwolni ją za namową Lidki?

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku, o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Beata (Anita Jancia - Prokopowicz) - po tym, jak Krzysztof (Daniel Misiewicz) rozbił auto na drzewie – zostanie ciężko ranna w głowę, a jej matka zginie na miejscu. Radecki będzie w szoku i ucieknie z miejsca wypadku. Tymczasem Darek (Andrzej Niemyt)... okłamie policję. Janicki oświadczy, że jest ojcem Grzesia (Grześ - Ignacy Prokopowicz) i weźmie chłopca do domu – tak, by malec nie trafił do pogotowia opiekuńczego. Choć Władek (Przemysław Stippa) będzie temu przeciwny.
- Wiem, że chciałeś dobrze, ale w świetle prawa uprowadziliśmy go…
- Musimy mu pomóc, póki Beata nie wróci do zdrowia!
- A jak nie wróci?

Hubert odzyskuje przytomność. Straci dłonie?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Z kolei Franek (Mateusz Banasiuk), dzięki pomocy księdza Tadeusza (Jakub Mróz), zdobędzie pracę w masarni – u Borysa (Jakub Wieczorek). Choć Grzelak od początku będzie miał wątpliwości.
- To on zrobił dzieciaka Carinie? Mam nadzieję, że Tadeusz wie, kogo poleca… .

Tymczasem Lidka (Emili Warabida), widząc jak bardzo Carina (Divine Kitenge - Martyńska) zbliżyła się do jej męża, znów poczuje ukłucie zazdrości i w końcu spróbuje zmusić Radka (Filip Kosior), by dziewczynę zwolnił.
- Wciąż widzę was razem… . - Bo razem pracujemy.
- To przestańcie.
- Co? Przecież jej nie zwolnię! Jest w ciąży… . - To znajdź jej inną pracę!(…) Ona działa mi na nerwy. Nie lubię jej...

W kolejnym tygodniu spore emocje czekają też Piotra (Piotr Jankowski). Walawski zauważy w Internecie reklamę nowego filmu Pawła - i wybuchnie wściekłością. - Gnojek! Szczeniak sprzedał dystrybutorom coś, co nie należy do niego! .

Biznesmen zadzwoni od razu do swojej prawniczki, a Paweł (Mateusz Rzeźniczak) i Agata (Natalia Zambrzycka) – zdesperowani – zaczną w końcu błagać Piotra, by poszedł z nimi na ugodę. Spotkanie młodych z Walawskim zakończy jednak... gigantyczna kłótnia.
- Powiedziałem: nie będzie grzebania w życiu mojej rodziny!(…) Nie chcę rozdrapywania ran. Moja córka potrzebuje spokoju! Mówiłem już o tym tysiąc razy!(…) Wszystkie kopie tego filmu będą zniszczone!
- Filmu, którego pan nie widział? To jakieś szaleństwo!
- Wynoście się z mojego domu!
- Oszołom!

Kasia wraca z Dubaju. Została tam zgwałcona?! [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]Zobacz więcej

W premierowych odcinkach Jowita (Magdalena Żak) nadal będzie spotykać się z Badeńskim (Dariusz Kordek) i w końcu namówi „ukochanego”, by porwał Sebastiana (Kacper Krupski)! - Masz słabość do młodych dziewczyn… Bardzo młodych. Spokojnie, ja cię rozumiem.(...) Mnie też kiedyś zawróciła w głowie... I dla mnie się to źle skończyło. Pytanie, jak się to skończy dla ciebie...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×