"Barwy szczęścia" odcinki 1900-1904. Chowański próbuje popełnić samobójstwo! Iwona wraca do Polski! [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZWIASTUN]

W kolejnym tygodniu w serialu "Barwy szczęścia" nie zabraknie emocji. Zobaczymy m.in. narodziny córki Natalii i powrót Iwony. Trudne chwile czekają Zosię, która dowie się, że Chowański próbował popełnić w areszcie samobójstwo! Jak to się skończy? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w "Barwach szczęścia".

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W kolejnym tygodniu w "Barwach szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) zostanie mamą! Zwoleńska urodzi zdrową córkę, której nada imię Lea i postanowi w końcu zerwać kontakt z Maciejem (Adam Szczyszczaj). Niestety, biznesmen przyjedzie do szpitala razem z Małgorzatą (Adrianna Biedrzyńska) i uzna, że Lea to jego córka – choć Natalia uparcie będzie temu zaprzeczać. Następnego dnia… Lea zostanie porwana!
- Odłóż ją, proszę, nie jesteś jej ojcem! Jeśli mi nie wierzysz, to zróbmy badania DNA… Maciek, słyszysz, co mówię? Trzeba zrobić badania!
- Po co? Ona i tak jest moja….

Chwile grozy przeżyje też Zosia (Joanna Moro), bo Chowański (Jacek Rozenek) spróbuje w areszcie popełnić samobójstwo. Złą wiadomość przyniesie Ernest:
- Ojciec załamał się psychicznie, kiedy dowiedział się, że Krzepiński wybudził się ze śpiączki i zaczął robić z siebie w mediach ofiarę... Stracił nadzieję na sprawiedliwość. Boję się, że tata będzie próbował do skutku!

Natalia urodzi córeczkę! Wilk porwie dziecko i wyjedzie za granicę?! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

A gdy Karnicka postanowi Arturowi pomóc... Piotr poczuje ukłucie zazdrości!
- Nie jesteś już z Arturem, więc dlaczego wszystko kręci się wokół niego?
- To normalny, ludzki odruch, że chcę mu pomóc…
- A może ty coś do niego czujesz?(…) Artur wie, że jesteśmy razem?
- Nie sądzę, żeby go to teraz interesowało... Jak wiesz, właśnie próbował się zabić!
- Bardzo mi go szkoda, ale nasze życie nie może być zdeterminowane przez porażki Artura!(…) Próbuję ułożyć sobie z tobą życie. Zagrałem przed Igą w otwarte karty - wie, że jesteśmy razem. Ale nie wiem, w co ty grasz...

Problemy czekają także Darka (Andrzej Niemyt), bo w szpitalu pojawi się nagle Maryla, ciotka Beaty (w tej roli: Ewa Kuryło). A gdy seniorka odkryje, że jej krewniakiem zajmuje się gej… oskarży Janickiego o porwanie.
- To jest oszust! Porwał dziecko Beatki!
- Nie porwaliśmy Grzesia, tylko wzięliśmy go pod opiekę… . - Bzdura! Grześ ma rodzinę!(…) Zabieram go do Gdańska!
- On chce odwiedzać mamę w szpitalu... To nie będzie możliwe, jeśli wywiezie go pani na drugi koniec Polski… . - Lepsze to niż życie ze zboczeńcem!

Z kolei Agata (Natalia Zambrzycka) po rozstaniu z Pawłem (Mateusz Rzeźniczak) wpadnie w depresję – co od razu zaniepokoi Huberta (Marek Molak).
-Chyba też nie pamiętasz, że masz cukrzycę? Musisz regularnie jeść!(…) Ryzykujesz swoje zdrowie... Paweł nie jest tego wart! Słyszysz mnie? To nie jest twoja wina, że Paweł okazał się dupkiem! .

W finale rodzina Pyrków odzyska jednak uśmiech, bo do Polski wróci w końcu Iwona (Izabela Zwierzyńska) – robiąc bliskim sporą niespodziankę! Świętować będzie również Tomek (Tomasz Błasiak), który dostanie upragniony awans. Regina (Kamila Kamińska) - nowa właścicielka fitness klubu - zatrudni go jako menadżera. A chłopak od razu zauważy, że jego szefowa ma „słabość” do Borysa (Jakub Wieczorek)… i doniesie o tym Mariolce (Agnieszka Mrozińska).
- O rety… Ale on chyba na nią nie leci?
- Na razie się opiera, ale takie kobiety nie odpuszczają, aż nie osiągną swojego celu...
- Chyba, że trafi kosa na taką żonę jak Aldona. Ale numer... Przecież ona jej oczy wydrapie!

Problemy nie opuszczą również Bożenę (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek). Gdy młodzi wrócą z podróży poślubnej, Stański dostanie propozycję nowej pracy – w Australii. Biznesmen weźmie udział w konkursie na dyrektora kopalni diamentów, ale powie o tym ukochanej dopiero, gdy wygra. A jego żona będzie w szoku.
- Czyś ty zwariował? Chcesz się przeprowadzić na inny kontynent i nie wspominasz o tym słowem?!

Franek znowu chce skrzywdzić Carinę? Mateusz Banasiuk zostanie w serialu na dłużej? [WIDEO]Zobacz więcej

Tymczasem sama Bożena zdecyduje się na pracę dla Bilskiego (Maurycy Łyczko)… nieświadoma, że jej nowy szef działa w porozumieniu z Kowalukiem.
- Podpisała umowę?
- Bez wahania i bez pytań.
- Więc połknęła haczyk… To ją mamy w garści!

Jaki podstęp zaplanował były agent? I czy Bożena naprawdę wpadnie w zastawioną przez niego pułapkę? Odpowiedź wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×