"Barwy szczęścia" odcinki 1905-1909. Opieka społeczna zabierze Natalii córkę, a Artur zabije Krzepińskiego? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Co nowego w "Barwach szczęścia"? Bohaterowie i widzowie nie będą narzekać na nudę. Natalia dowie się, kto kazał porwać jej córkę, a Klara i Hubert będą niepokoić się o Iwonę, która wraca z Syrii. Czy Artur zemści się na Krzepińskim? Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach "Barw szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" córka Natalii (Maria Dejmek), mała Lea, trafi znowu w ramiona stęsknionej mamy, ale na tym problemy się nie skończą. Po kilku godzinach w szpitalu zjawi się pracownik opieki społecznej.
- Nie możemy zignorować faktu, że oboje z partnerem oskarżaliście się wzajemnie o zniknięcie dziecka…
- I to jest powód, żeby zabrać mi córkę?!
- Oczywiście, że nie, ale sąd musi sprawdzić pani kompetencje rodzicielskie...
- Moje kompetencje? Nie, no nie wierzę! Ktoś porwał dziecko ze szpitala i to jest wina matki?!

W finale Zwoleńska odkryje za to, że małą Leę uprowadziła… Alina (Emilia Korsak)! Gdy Natalia wyjdzie po porodzie ze szpitala, oszustka zapuka do jej drzwi. I od razu przejdzie do sedna: - To ja kazałam porwać twoją córeczkę… Chciałam się zemścić na Maćku za to, że mnie porzucił! Jak prawniczka zareaguje na jej słowa?

Córka Małgorzaty Braunek jako Celina. Bożena będzie w niebezpieczeństwie! [STRESZCZENIE ODCINKA+GALERIA]Zobacz więcej

Z kolei Bożena (Marieta Żukowska) pojedzie do Białegostoku, by wykonać swoje pierwsze „bojowe” zadanie w Be Safe – ochraniać koncert heavy metalowy. A gdy po imprezie wybierze się z Celiną (Orina Krajewska) do baru… koleżanka wsypie do jej drinka narkotyk! - Co się ze mną dzieje?… Wypiłam tylko dwa kieliszki… Jak zakończy się dla Stańskiej pechowy wieczór… i dlaczego Celina zastawi na nią pułapkę?

W premierowych odcinkach problemy czekają też Agatę (Natalia Zambrzycka). Dziewczyna odkryje, że Paweł (Mateusz Rzeźniczak) nie zapłacił ekipie filmowej za jej pracę, choć dała mu na to pieniądze. I nie przekazał też księgowej odpowiednich dokumentów. Odbierze telefon z banku - z informacją, że „ukochany” ją zadłużył. Pyrka zablokuje w końcu firmowe karty i odetnie chłopaka od pieniędzy. A wtedy Piasecki znów zjawi się w jej domu - i zaproponuje „układ”.
- Agata, porozmawiajmy…
- Nie mamy o czym gadać... Okradłeś mnie!
- Poczekaj, musimy się dogadać. Inaczej nigdy nie odzyskasz pieniędzy!

Czy Agata ulegnie jego czarowi... i da Pawłowi kolejną szansę?

Tymczasem Iwona (Izabela Zwierzyńska) wyzna bliskim, że na razie nie jest w stanie opowiedzieć o tym, co spotkało ją w Syrii… A Klara (Olga Jankowska) i Hubert (Marek Molak) na nowo zaczną się o nią niepokoić.
- Ty też czujesz, że ona jest jakaś inna?
- Zmieniła się, stwardniała i nasłuchuje kroków na schodach.
- Widziałeś jej oczy? Odbija się w nich cierpienie i bezradność…
- Aż tak dużo nie wyczytałem, ale masz rację, musiała widzieć w Syrii straszne rzeczy…

Kasia wraca z Dubaju. Została tam zgwałcona?! [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]Zobacz więcej

W finale: zbrodnia – i kara. W kolejnym tygodniu Krzepiński (Marek Kossakowski) będzie musiał zwolnić wynajmowane mieszkanie i „poprosi” byłą żonę, by spakowała jego rzeczy. - Zostaw to, co jest na półkach. Weź tylko walizkę i worek, który leży obok. Do niczego nie zaglądaj i niczego nie otwieraj, rozumiesz?! A Krzepińska (Weronika Lewoń) w końcu zbuntuje się, przeszuka walizkę i znajdzie zdjęcia, które podczas porwania jej mąż robił Marcie. Tymczasem Artur (Jacek Rozenek) ucieknie ze szpitala – gotów na kolejne spotkanie z mordercą... Najpierw zajmie miejsce pielęgniarza, który tego dnia miał się rannym zajmować. - Uwolnię pana, jak załatwię sprawę… To nie potrwa długo! Przepraszam, naprawdę mi przykro, ale ten facet zabił moją żonę...- powie, a później zakradnie się na oddział i przystawi do szyi Krzepińskiego skalpel.
- Będę krzyczał...
- Spróbuj!

Co wydarzy się dalej? Czy Artur zabije Krzepińskiego?

Zobacz galerię

"Barwy szczęścia" - zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Tyska (gość)

    Nie no już do wyrzygania z ty Krzepinskim. Ilez mozna juz kilka razy umieral i dalej żyje...

    22.09.2018 19:43
  • ciotka Halina co pupę wypina (gość)

    prawdziwy kryminał się zrobił

    21.09.2018 19:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×