"Barwy szczęścia" odcinki 1909-1913. Wilk nie jest ojcem Lei? Zabije Klemensa? Bożena w trapatach! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Natalia robi test na ojcostwo Lei. Czy to nie Wilk jest ojcem? Jak zareaguje? Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia"? Zobacz zwiastun i przeczytaj streszczenia odcinków!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Artur (Jacek Rozenek) spędzi noc w domu Piotra (Piotr Jankowski), a Ewunia (Gabriela Ziembicka) – widząc o poranku ulubionego wujka – będzie zachwycona.
- Fajnie, że jesteś… Możesz spać na tej kanapie, ile chcesz!
- Dziękuję ci kochanie, ale będę musiał już iść... Przyjechałem tylko po to, żeby się z tobą zobaczyć.
- Nie możesz stąd wyjść... Policja cię szuka. Lepiej zostań z nami!

Kasia i Łukasz wezmą w końcu ślub! Jak będą wyglądały oswiadczyny? [RELACJA Z PLANU]Zobacz więcej

Zosia (Joanna Moro) wykorzysta okazję i spróbuje wytłumaczyć Chowańskiemu, dlaczego związała się z Walawskim. - Przepraszam, że tak wyszło. Że ja i Piotr… Artur od razu pośle jednak dziewczynie ciepły uśmiech: - Nie masz za co. Oboje wiemy, co to za typ, ale… życzę wam dużo szczęścia.
Walawski – zazdrosny - od początku będzie za to okazywał swojemu „gościowi” niechęć. Później otwarcie zapyta ukochaną, kto jest dla niej ważniejszy: on czy Chowański.
- Co zrobisz, jeśli Artur wyjdzie za pół roku z więzienia?(…) Wrócisz do niego czy zostaniesz ze mną? Chcę wiedzieć...

Tymczasem, Natalia (Maria Dejmek) dostanie wynik badań genetycznych Lei… i odetchnie z ulgą. Bo ojcem jej córki nie będzie wcale Maciej Wilk (Adam Szczyszczaj). Biznesmen jednak się nie podda: - Musiała zajść pomyłka... Nie ma pewności, że próbka którą pobrałaś w tajemnicy, była dobra! Przecież mogła być zanieczyszczona albo coś w tym stylu… Trzeba powtórzyć badania! Potem, w czasie rozmowy z Klemensem (Sebastian Perdek) padnie kilka mocnych słów. Później ktoś potrąca Klemensa samochodem!

Regina Czapla (Kamila Kamińska) umówi się za to na kolejne spotkanie z Borysem (Jakub Wieczorek). A gdy oboje zajrzą do sklepiku Aldony (Elżbieta Romanowska), Grzelakowa wcale jej nie polubi. W końcu rzuci cicho do męża:
- Co to za kobieta? Niby miła, a jednak trochę dziwna… Niby żartuje, ale niezbyt szczerze.
- Daj spokój, ona ma taki styl bycia… Sama czasem nie wie, co mówi!
- Nie, to bardzo precyzyjna gra… I to o dużą stawkę.
- Jaką?
- Jeszcze nie wiem...

Widzowie poznają też męża Reginy: Adama (Mariusz Drężek). Mężczyzna będzie ciężko chory i przykuty do łóżka. Borys wkrótce odkryje, że Regina nawiązała z nim współpracę właśnie na prośbę męża. Jaką tajemnicę będzie ukrywać Czapla… i czy spróbuje w końcu Grzelakowi zaszkodzić?

W finale: dramat Bożeny (Marieta Żukowska)! W kolejnym tygodniu Stańska znów wyjedzie służbowo z Warszawy… a Bilski (Maurycy Łyczko) odurzy ją narkotykami! Gdy Bożena straci przytomność, nowy szef włamie się w hotelu do jej pokoju i spędzi z uśpioną dziewczyną sporo czasu. Stańska dojdzie do siebie dopiero następnego dnia – i będzie w szoku. Aż w końcu wyzna Celinie (Orina Krajewska), że ma spory problem.
- Wyobraź sobie, że weszłam do pokoju, zaczęłam się rozbierać… i obudziłam się naga. W dodatku... nie mogę znaleźć bielizny!
- Nie mam pojęcia co robiłam, mówiłam… Czarna dziura!(…) Co ja powiem mężowi?!*
Czy Bożena odkryje w końcu, co wydarzyło się feralnej nocy? I jaką zemstę - wspólnie z Bilskim - zaplanował dla niej Kowaluk?

Córka Małgorzaty Braunek jako Celina. Bożena będzie w niebezpieczeństwie! [STRESZCZENIE ODCINKA+GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Barwy szczęścia" - zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×