"Barwy szczęścia" odcinki 1924-1928. Poród Cariny oraz pocałunek Oliwki i Justina! Agata w złym stanie [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Nowe życie i… nowy flirt! W premierowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" nie zabraknie emocji. Wszystko za sprawą nagłego porodu Cariny oraz Justina, który zacznie całować Oliwkę. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) nadal będzie załamana - po tym, jak Paweł (Mateusz Rzeźniczak) oszukał ją udając, że chce się zabić. Dziewczyna wyjdzie w końcu z domu bez jedzenia - zapominając o tym, że głód dla cukrzyka może być śmiertelnie niebezpieczny. I na ulicy nagle zasłabnie. Czy pomoc nadejdzie na czas?

Kasia i Łukasz wezmą w końcu ślub! Jak będą wyglądały oswiadczyny? [RELACJA Z PLANU]Zobacz więcej

Tymczasem Carina (Divine Kitenge - Martyńska) nagle poczuje bóle porodowe – akurat, gdy nikogo nie będzie w domu. Waleria (Ewa Ziętek) pójdzie na spotkanie z bezdomnymi, Stefan (Krzysztof Kiersznowski) umówi się z kolegami… I w końcu dziewczynie przybiegnie na ratunek dopiero Franek (Mateusz Banasiuk).
- Carina, co się dzieje?!
- Zaczęło się!
- Szybko, do szpitala!
- Nie zdążymy…
- Musimy!

Poród odbierze właśnie Falkowski – w drodze do kliniki. - Nie wierzę… To cud… Mam syna! Junior dostanie imię po dziadku: Stefan… Malec sprawi, że cała rodzina będzie naprawdę zachwycona.
- Jaka cudna kruszynka…
- Nie taka kruszynka… Trzy i pół kilo, chłop jak dąb! Moje geny… Też tyle ważyłem!
Kilka dni później Franek przekona jednak Carinę, by razem z synkiem zamieszkała u niego. A Stefan senior od razu zgłosi weto i nie będzie dla chłopaka zbyt miły. -
Nie tak szybko, kolego… Jest parę spraw, które musimy sobie wyjaśnić!(…) Naprawdę ci się chwali, że odebrałeś poród. Ale to jeszcze nie znaczy, że umiesz się zaopiekować Cariną i Stefankiem... Do niedawna głównie imprezowałeś, a obowiązki miałeś gdzieś!* Do czego doprowadzi konflikt Górki z niedoszłym zięciem i gdzie zamieszka w końcu Carina z synkiem?

W finale kolejne "przygody" Justina (Jasper Sołtysiewicz)! W premierowych odcinkach chłopak poprosi Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska), by… pomogła mu zdobyć miłość. A konkretnie: śliczną brunetkę o imieniu Laura (Kim Grygierzec). - Zakochałem się, a ona mnie olewa… Pierwszy raz mnie coś takiego spotyka! - powie chłopak. Zbrowska doradzi koledze, by wywołał u dziewczyny zazdrość.
- Może jej się zrobić żal, że straciła fajnego faceta… - wskaże Oliwka, a Justin w odpowiedzi… zacznie nagle ją całować!
- Spadaj, idioto! Powiem wszystko Kajtkowi!
- Chcesz, żeby mnie wyrzucił z mieszkania? Pamiętaj, że to się stało z powodu nieszczęśliwej miłości... To tak, jakbym działał w afekcie! Powinnaś to wziąć pod uwagę przy wymiarze kary...
- Nie licz na to!

Czy na jednym pocałunku się zakończy? Odpowiedź wkrótce!

Carina urodzi syna! Franek odbierze poród w domu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×