"Barwy szczęścia" odcinki 1933-1936. Nieuleczalnie chory mąż Reginy umiera! To Borys go zabił? [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

W 1933. odcinku serialu "Barwy szczęścia" umiera Adam. Mąż Reginy od dłuższego czasu cierpiał na nieuleczalną chorobę. Czy Borys pomógł mu odejść z tego świata? Sprawdź, co jeszcze się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Regina (Kamila Kamińska) wielokrotnie prosiła Borysa (Jakub Wieczorek), by ulżył jej mężowi w cierpieniach i pomógł mu w dokonaniu eutanazji. Grzelak jednak konsekwentnie odmawiał. W 1933. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Adam (Mariusz Drężek), korzystając z nieobecności żony, osobiście poprosi go o śmierć. Wkrótce okaże się, że mężczyzna już nie żyje.

Afera dopingowa w drużynie piłkarskiej! To koniec kariery Sałatki? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1934. odcinku "Barw szczęścia" Aldona (Elżbieta Romanowska) dowie się o śmierci Adama. Zacznie podejrzewać, że jej mąż mógł mieć z tym coś wspólnego. Borys wszystkiemu zaprzeczy. To jednak nie koniec tej sprawy. W całą sytuacją włączy się córka Adama, która oskarży Reginę o zabicie jej ojca. W 1936. odcinku serialu zostanie zlecona sekcja zwłok zmarłego mężczyzny.

Czy Borys ma rzeczywiście coś wspólnego ze śmiercią Adama? Czy grozi mu powrót do więzienia? Aby poznać odpowiedź na te pytania, oglądajcie koniecznie kolejne odcinki serialu "Barwy szczęścia"!

Bożena w niebezpieczeństwie! Ryzykowna akcja detektywów! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×