"Barwy szczęścia" odcinki 1934-1938. Córka Adama oskarża Reginę o morderstwo! Kasia wyznaje Łukaszowi prawdę [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Adam umiera, a Regina jest załamana. Na dodatek córka męża oskarży ją o morderstwo! Kasia nie wytrzymuje i wyznaje Łukaszowi, co ją spotkało w Dubaju. Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Regina (Kamila Kamińska) po utracie męża będzie bliska załamania… a do tego wpadnie w poważne kłopoty. Bo po śmierci Adama do domu powróci jego córka Melania (Natalia Łągiewczyk), która… oskarży macochę o morderstwo!
- W końcu ci się udało! Zabiłaś go! Zabiłaś mojego ojca! W jaki sposób się go pozbyłaś? (…) Nie daruję ci tego! Żądam przeprowadzenia sekcji zwłok! - widząc Borysa, dziewczyna uzna, że Regina miała wspólnika. - A to kto? Twój kochanek? Zabiłaś mojego ojca i od razu się pocieszasz?! Pewnie to twój pomocnik? - powie, a policja od razu zacznie śledztwo...

Nieuleczalnie chory mąż Reginy umiera! To Borys go zabił? [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kika dni później Regina odwiedzi "Zdrówko" i opowie o swoich problemach Aldonie (Elżbieta Romanowska). - Do Melanii nie docierają żadne argumenty… Obwinia mnie o śmierć ojca i jeszcze o depresję swojej matki, po tym jak Adam ją dla mnie zostawił! Grzelakowa – widząc, w jakim bizneswoman jest stanie – uzna, że Franek (Mateusz Banasiuk) powinien odwieźć ją do domu. Chłopak będzie miał pecha... i na miejscu wpadnie właśnie na Melanię.
- Kim pan jest?!
- A pani?
- Jestem córką Adama, to mój dom! A ty, kto? Pewnie kolejny przydupas Reginy?
- Niech się pani liczy ze słowami...
- Wynocha z mojego domu! Głuchy jesteś? Won!
- Przepraszam, ale nie jestem pani gościem, tylko pani Reginy…
- "Pani Reginy"? A to dobre! Wypad, powiedziałam!
- dziewczyna w końcu "intruza" zaatakuje i oboje zaczną się ostro przepychać. Chwilę później Melania... oskarży Franka o napaść! - Ten facet się na mnie rzucił, ratunku! Zabierzcie go ode mnie!

Falkowskiego zatrzyma od razu policja i chłopak kolejne godziny spędzi na przesłuchaniu. Gdy odzyska wolność, Stefan (Krzysztof Kiersznowski) zacznie robić mu wymówki... Kłótnia będzie ostra – i w finale Franek wyjdzie z domu Górków trzaskając drzwiami. Czy porzuci także Carinę - choć wcześniej przysięgał, że otoczy opieką i ją, i małego Stefanka?

Afera dopingowa w drużynie piłkarskiej! To koniec kariery Sałatki? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W nowych odcinkach także dramat Kasi (Katarzyna Glinka)… Górka wyzna w końcu Łukaszowi (Michał Rolnicki), że za granicą spędziła noc z Szymonem (Maciej Marczewski), wbrew swojej woli. - Łukasz, coś strasznego wydarzyło się w Dubaju… Można powiedzieć, że… zostałam zgwałcona… - powie. Jak Sadowski zareaguje na jej słowa? Odpowiedź wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×