"Barwy szczęścia" odcinki 1935-1937. Afera dopingowa w drużynie piłkarskiej! To koniec kariery Sałatki? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

Reportaż o dopingu wśród piłkarzy odbije się szerokim echem wśród czytelników, a Józek padnie ofiarą okrutnego hejtu. Czy już nie wróci na boisko? Czy grozi mu niebezpieczeństwo?! Oglądaj najnowsze odcinki serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinki 1935-1937 już w listopadzie o 20.10 w TVP2! - sprawdź program tv

Podczas ostatniego meczu Józek (Patryk Pniewski) wyraźnie odstawał od kolegów i został zdjęty z boiska. Znając powód, rozgoryczony udzieli wywiadu Łukaszowi (Michał Rolnicki) pod warunkiem, że pozostanie anonimowy. Nikt nie spodziewał się, jak ogromnym echem odbije się ten reportaż!

Kasia i Łukasz wezmą w końcu ślub! Jak będą wyglądały oswiadczyny? [RELACJA Z PLANU]Zobacz więcej

Według Sałatki, przeważająca większość drużyny Powiśla korzysta z niedozwolone dopingu. Józek spodziewał się, że koledzy z drużyny domyślą się, skąd Łukasz wziął informacje do artykułu, jednak nie przewidział, jakie to pociągnie za sobą ogromne konsekwencje. Młody piłkarz zostanie okrzyknięty wstrętnym donosicielem, pozostali zawodnicy z Powiśla nie będą chcieli mieć z nim nic wspólnego. Dodatkowo, Józek nie będzie mógł opędzić się od dziennikarzy pragnących komentarza w sprawie.

W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" młody piłkarz ukryje się u Darka (Andrzej Niemyt) i Władka (Przemysław Stippa). Tymczasem Sadowski nie porzuci tematu i zaproponuje dyrektorowi klubu, aby jego zawodnicy zostali poddani badaniom na obecność zakazanych środków, wykonanym przez niezależny ośrodek. Zaskakująco, dyrektor zgodzi się na to mówiąc: -Sprawa dopingu zostanie wyjaśniona. Wkrótce Darek odbierze jednak telefon od szefa Powiśla i usłyszy, że Sałatka nie ma po co wracać do klubu. Czy kariera młodego piłkarza stanie pod znakiem zapytania?

Helena Englert wróci do serialu? Mamy komentarz aktorki! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×