"Barwy szczęścia" odcinki 1939-1942. Łukasz w Dubaju zemści się na Szymonie! Kasia po gwałcie dojdzie do siebie? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

Kasia wyznała, co spotkało ją w Dubaju, a nadzieja na jej szczęście z Łukaszem niemal prysła. Chcąc nabrać dystansu mężczyzna wyprowadzi się. Nikt jednak nie spodziewa się, że Łukasz wyjedzie do Dubaju... Sprawdź co wydarzy się w najnowszych odcinkach serialu "Barwy szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinki 1939-1942 od poniedziałku, 12.11.2018 o godz. 20"10 w TVP2! - sprawdź aktualny program tv

Pobyt Kasi (Katarzyna Glinka) w Dubaju odbije piętno nie tylko na niej. Kiedy wyzna Łukaszowi (Michał Rolnicki), że została zgwałcona przez szefa (Maciej Marczewski), mężczyzna będzie zdruzgotany. Wyprowadzi się z domu, by przemyśleć sytuację i ochłonąć, a kobieta z przerażeniem odkryje, że zniknął także Ksawcio (Bartosz Gruchot)!

Córka Adama oskarża Reginę o morderstwo! Kasia wyznaje Łukaszowi prawdę [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Kasia będzie próbowała żyć dalej i uporać ze swoją przeszłością. Namówi Bożenę (Marieta Żukowska), która ma podobne doświadczenia z wykorzystaniem seksualnym, na stworzenie reportażu o pigułce gwałtu. Czy to pomoże jej pokonać własne problemy?

O tym, że Łukasz się wyprowadził dowie się Stefan (Krzysztof Kiersznowski). Spotka się z córka, Kasia jednak nie będzie w stanie wyznać mu prawdy. Mie znając powodu wyjazdu Łukasza, Górka nie będzie mógł opanować złości na mężczyznę. Jak mógł zostawić jego córkę?! Tymczasem okazuje się, że Łukasz tak naprawdę tylko kilka dni uspokajał się po wyznaniach Kasi. Teraz jest w Dubaju i szykuje plan zasadzki na Szymona. Czy uda mu się zemsta za krzywdy żony? Śledź na bieżąco program tv i oglądaj "Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o 20.10 w TVP2!

Kasia odwoła ślub z Łukaszem? Górkę wciąż prześladują traumatyczne zdarzenia z Dubaju! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×