"Barwy szczęścia" odcinki 1941-1942. Bożena i Alicja nagrywają reportaż o pigułce gwałtu! Jak zareaguje rodzina Stańskiej? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Umińska, za namową Kasi, nagrywa ze Stańską reportaż o pigułce gwałtu. Gdy zobaczą go jej bliscy, będą szoku! Sprawdź, co wydarzy się w odcinkach 1941. i 1942. serialu "Barwy szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Dzięki determinacji i odwadze Bożeny (Marieta Żukowska), Kowaluk (Modest Ruciński) i jego wspólnicy zostają aresztowani. Mimo mocnych dowodów przeciwko prześladowcom, Stańska boi się, że rodzina i tym razem jej nie uwierzy. Na szczęście Bruno (Lesław Żurek) tym razem okazuje wsparcie swojej małżonce.

W 1941. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) namawia Alicję Umińską (Monika Dryl), by ta nagrała z Bożeną reportaż, w którym opiszą działanie sprawców posługujących się pigułką gwałtu i cierpienie ich ofiar. Kobiety zabierają się do ciężkiej pracy.

Borys ponownie trafi za kratki! Oskarżenia są poważne! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Stańska na wizji opowiada o tragedii, którą przeżyła na własnej skórze i o tym, jak bardzo bolesny okazał się brak wsparcia ze strony najbliższych. W 1942. odcinku serialu "Barwy szczęścia" materiał obejrzą bliscy Umińskiej. Amelia (Stanisława Celińska), Tomasz (Kazimierz Mazur) i Bruno będą bardzo poruszeni tym, co zobaczą. Dopiero wtedy dotrze do nich jak wielką krzywdę wyrządzili Bożenie, porzucając ją w trudnych chwilach i pochopnie oskarżając ją o zdradę. Wiśniewscy spróbują teraz naprawić rodzinne stosunki.

Koniec współpracy Ryśka i Żabci! Co się stało? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy Bożena będzie w stanie wybaczyć swoim bliskim? Jak ułożą się ich relacje? Czy Bożena w końcu odnajdzie spokój? Odpowiedzi na te pytania, należy szukać w kolejnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×