"Barwy szczęścia" odcinki 1962-63. Wpadka w hotelu Bożeny i Bruna! Kto poniesie konsekwencje? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

W 1962. odcinku serialu "Barwy szczęścia" do hotelu przybędzie komisja kategoryzacyjna. Nie wszystko jednak pójdzie po myśli Bożeny i Bruna. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) rozkręcają swój nowy biznes. Postanowili otworzyć pod Warszawą własny hotel. W 1962. odcinku serialu "Barwy szczęścia" czeka ich pierwsze poważne wyzwanie. Ich hotel ma odwiedzić komisja kategoryzacyjna oceniająca standard obiektu.

Największy rywal Powiśla ma propozycję dla Józka! Znajdzie nowy klub? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Niestety, wizyta nie przebiega pomyślnie. Alarm się psuje, a zamówione z drukarni foldery reklamowe nie docierają na czas. Co gorsza, nowo zatrudniona recepcjonistka, Karolina, nie stawia się w pracy. Bożena jest na nią wściekła!

Nazajutrz, w 1963. odcinku serialu "Barwy szczęścia", Karolina pojawia się w końcu w hotelu. Bożena nie chce słuchać jej wyjaśnień i postanawia ją zwolnić. Dziewczyna nie daje jednak za wygraną i prosi Bruna, by dał jej jeszcze jedną szansę:

- Pani Stańska podała mi złą datę, a teraz mnie wyrzuca! Bardzo nie fair...

- Szkoda, że pani nie przyjechała wczoraj, po naszym telefonie, żeby wszystko wyjaśnić...

- Moja mama miała tego dnia chemię... Myślałam, że się wyrwę, jak tylko odwiozę ją do domu, ale była bardzo osłabiona. Nie chciałam jej zostawić...

Chowański w końcu usłyszy wyrok! Pójdzie siedzieć? [STRZESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wobec takiego wyjaśnienia Bruno decyduje się przywrócić Karolinę do pracy. Zdobycie zaufania Bożeny będzie jednak dla niej bardzo trudnym zadaniem. Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie kolejne odcinki serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • KIM SA BOHATEROWIE BATREK KASPRZYKOWSKI JOANNA JABLCZYNSKA (gość)

    ANDRZEJ ZIELINSKI

    05.01.2019 11:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×