"Barwy szczęścia" odcinki 1963-64. Kajtek rozstanie się z Oliwką! Wyprowadzi się do matki [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

Kajtek nie może wybaczyć Oliwce spotkania ze sponsorem. Postanawia się wyprowadzić. Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia"

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) ostatecznie uległa namowom Laury (Kim Grygierzec) i zgodziła się pójść na spotkanie ze sponsorem. Nie chciała jednak uprawiać z nim seksu, więc gdy ten zaczął się do niej dobierać, wezwała na pomoc Kajtka (Jakub Dmochowski). Chłopak Oliwki zdołał uratować ją przed gwałtem, lecz nie mógł wybaczyć swojej dziewczynie tego, że w ogóle zgodziła się spotkać ze sponsorem.

Sabina po śmierci męża wpadnie w alkoholizm?! Kto jej pomoże? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1963. odcinku serialu "Barwy szczęścia" powie Oliwce, że jest już w stanie jej zaufać i zacznie pakować swoje rzeczy. Postanowi wyprowadzić się do swojej matki, Sabiny (Barbara Kurzaj). Gdy w 1964. odcinku "Barw szczęścia" jego ojciec zapyta go o powód wyprowadzki, Kajtek nie będzie w stanie wyznać mu prawy. Nie przyzna się do rozstania z Oliwką i powie mu, że wspólnie zgodzili się na jego przeprowadzkę, aby mógł zająć się cierpiącą po śmierci męża matką.

Największy rywal Powiśla ma propozycję dla Józka! Znajdzie nowy klub? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy to już definitywny koniec związku Kajtka i Oliwki? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia" na w TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sara konta (gość)

    Ja tego nie dopuszcze kajtek muśi zaufać oliwce. I razem zamieszkaliśće ja czekam na tą pare

    31.01.2019 22:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×