"Barwy szczęścia" odcinki 1964-1965. Gawron oświadczy się Żabci! To miłość czy chwyt marketingowy? [STRESZCZNIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1964. odcinku serialu "Barwy szczęścia", Gawron dostanie dużą zaliczkę i kupi kabriolet. Dzień później, w obecności kamer, poprosi Żabcię o rękę! Co odpowie? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kariera Gawrona (Sebastian Stankiewicz) powoli się rozwija. Rysiek jest absolutnie przekonany, że zrobi wielką karierę. W 1964. odcinku serialu "Barwy szczęścia" postanowi dokonać zakupu, który sprawi, że wszyscy będą pod jego wielkim wrażeniem.

Hubert, Klara i Iwona wyjeżdżają z Polski! Co z Agatą? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Gawron, przed kolejnym występem dostanie sporą zaliczkę. Artysta od razu postanowi kupić sobie kabriolet, czyli według niego auto godne gwiazdy disco polo. Jednak Żabcia (Hanna Klepacka) nie podzieli jego entuzjazmu.

- Jeszcze nawet jednego porządnego koncertu nie zagrałeś, a już ci sodówka uderzyła do głowy?!(…) Dostałeś zaliczkę i chcesz ją od razu całą przehulać? Własnego kąta nie mamy, a ty lekką ręką samochody będziesz kupował?!
- Żabciu, ale ja przecież to wszystko robię dla ciebie! Wyobrażasz sobie, jakbyśmy zajechali taką furą do naszego Wojkowa? Szczęki by wszystkim opadły! Całe życie nie miałem kasy... Chcę wreszcie normalnie żyć, a nie liczyć każdy grosz!

Następnego dnia, Gawron zaprosi do Feel Good ekipę telewizyjną, kręcącą program o nim. Rysiek wykorzysta okazję i przy włączonych kamerach padnie przed ukochaną na kolana.

- Wyjdziesz za mnie, Żabciu?
- Rysiu...
- Tak czy nie?
- Tak! Yes! Oui!

Żabcia będzie wniebowzięta, tylko czy jej wybranek na pewno nadaje się na męża? W dodatku, czy jego oświadczyny w obecności kamer nie były tylko chwytem marketingowym? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "Barwy szczęścia" w TVP2!

Piotr oświadczy się Zosi! Czy zostanie przyjęty? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×