"Barwy szczęścia" odcinki 1964. Największy rywal Powiśla ma propozycję dla Józka! Znajdzie nowy klub? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Darek stara się znaleźć Józkowi nowy klub. W 1964. odcinku serialu "Barwy szczęścia" agent Sałatki otrzyma ciekawą propozycję! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 1964. już w poniedziałek, 17.12.2018 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po aferze dopingowej, kariera Józefa Sałatki (Patryk Pniewski) legła w gruzach. Nie udało mu się nic udowodnić kolegom z drużyny, przez co zyskał reputację kłamcy i zdrajcy. W Powiślu nie ma szans na grę, a żaden inny klub nie chce nawet słyszeć o zatrudnieniu go.

Chowański w końcu usłyszy wyrok! Pójdzie siedzieć? [STRZESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Darek (Andrzej Niemyt) wciąż jednak próbuje jakoś pomóc swojemu podopiecznemu. W 1964. odcinku serialu "Barwy szczęścia" do Janickiego zgłosi się przedstawiciel klubu Spartanie - odwiecznego wroga dotychczasowego klubu Sałatki. Propozycja wygląda kusząco, lecz Darek jest świadomy, że przejście do największego rywala, z pewnością jeszcze bardziej pogorszy reputacje Józka.

Piotr oświadczy się Zosi! Czy zostanie przyjęty? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy Józek zdecyduje się na transfer? Czy uda się uratować jego sportową karierę? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie kolejne odcinki serialu "Barwy szczęścia" na antenie TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×