"Barwy szczęścia" odcinki 1967-1968. Piotr oświadczy się Zosi! Czy zostanie przyjęty? [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

Wkrótce nadejdzie dzień rozprawy Chowańskiego, a dzień później Piotr poprosi Zosię o rękę! Czy Karnicka zgodzi się na niego wyjść? Sprawdź, co wydarzy się w odcinkach 1967. i 1968. serialu "Barwy szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W 1967. odcinku "Barw szczęścia", Artur (Jacek Rozenek) stanie przed sądem. Zosia (Joanna Moro), mimo że związała się z Piotrem (Piotr Jankowski), nadal będzie martwić się o przyjaciela. Walawski zacznie obawiać się o ich związek i zapyta ukochaną, co się stanie, jeśli Chowański wyjdzie na wolność. - Nie mogę cię stracić. Nie pozwolę na to... Kochasz mnie? - zapyta ją tuż przed wejściem do sądu na ogłoszenie wyroku. Zosia jednak nie odpowie mu wprost i stwierdzi, że to nie jest dobry moment na taką rozmowę. Chwilę później, sędzia skaże Artura jedynie na rok więzienia, ale wliczając w to czas, który spędził w areszcie. Jego bliscy odetchną z ulgą.

Tomala umrze?! Jak Sabina poradzi sobie ze stratą męża? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Następnego dnia, Piotr wiedząc, że jemu rywalowi zostało tylko kilka miesięcy pobytu w więzieniu, postanowi działać szybko. W obecności dzieci wręczy Zosi małe pudełko. - A z jakiej to okazji? - Z takiej, że cię wszyscy kochamy i dziękujemy, że z nami wytrzymujesz.

Karnicka otworzy pudełko i znajdzie w nim pierścionek! Piotr uklęknie przed ukochaną i zapyta ją, czy zostanie jego żoną. Widząc tę scenę Miłosz (Jakub Kwinta) i Monika (Kalina Kajper) zaczną bić brawo, a Ewcia (Gabriela Ziembicka) zastygnie bez ruchu. Zosia w odpowiedzi przytuli Piotra, dając mu do zrozumienia, że przyjmuje jego oświadczyny.

Jak Artur zareaguje na ich zaręczyny? Oglądaj nowe odcinki "Barw szczęścia" w TVP2!

Laura proponuje Oliwce pracę prostytutki! Co ona na to? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×