"Barwy szczęścia" odcinki 1968-71. Justin wciągnie Oliwkę w narkotyki? Zamieszkają razem w komunie! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

W 1968. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Justin, Oliwka i ich znajomi wprowadzą się do "Grand Szalet"! Sprawdź, co się tam wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) bardzo źle zniosła rozstanie z Kajtkiem (Jakub Dmochowski). Justin (Jasper Sołtysiewicz), który wpierw nastawił przyjaciela przeciwko dziewczynie, próbował naprawić całą sytuację. Niestety bezskutecznie. Widząc że nie będzie w stanie pogodzić zwaśnionej pary, Justin postanowi jakoś pocieszyć Oliwkę.

Aneta odwoła ślub z Markiem! Zgwałcił prostytutkę?! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przekonuje ją, że powinna porzucić odpowiedzialne życie i trochę się zabawić. W 1968. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Justin, Oliwka i ich przyjaciele przenoszą się do domu letniskowego, któremu nadają nazwę "Grand Szalet. Zamierzają spędzić tam całe wakacje. Na miejscu trwa nieustanna impreza, a jej uczestnicy nie szczędzą alkoholu i marihuany. Gdy Kajtek dowiaduje się o nowym stylu życia swojej eks-dziewczyny, zżera go zazdrość.

Karolina musiała umrzeć? Honorata Witańska wróci do "Barw szczęścia"? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1971. odcinku serialu "Barwy szczęścia" jeden z imprezowiczów przynosi do domku sadzonkę marihuany. Mieszkańcy "Grand Szaletu" postanawiają ją zasadzić. W pewnym momencie na imprezie pojawia się nieznany nikomu diler, który sprzedaje metamfetaminę! Towar przejmuje Justin i zażywa narkotyk!

Sytuacja zrobi się niebezpieczna i wszyscy zaczną szaleć, poza Oliwką, która jako jedyna zachowa zdrowy rozsądek i zajmie się "ekipą", kiedy ci stracą nad sobą kontrolę. Jak długo jednak będzie w stanie się kontrolować? Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Piotr oświadczy się Zosi! Czy zostanie przyjęty? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×