"Barwy szczęścia" odcinki 1974-1979. Tomek odejdzie z pracy w klubie! Kogo Regina zatrudni na jego miejsce? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Wkrótce, Tomek straci cierpliwość do nowych porządków w klubie fitness. Postanowi złożyć wypowiedzenie! Kogo Regina zatrudni na jego miejsce? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Współpraca Tomka (Tomasz Błasiak) z nową szefową klubu fitness Reginą (Kamila Kamińska) od początku nie była udana. Trener personalny nie zgadzał się z nowym sposobem prowadzenia klubu i dochodziło między tą dwójką do wielu spięć. W dodatku Czapla oskarżyła swojego pracownika o kradzież.

Tomek jest złodziejem? Czy Regina go zwolni? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1974. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Tomek wyzna Lidce (Emilia Warabida), że uważa, iż w klubie jest coraz mniej pracy przez zarządzanie Reginy. W dodatku bardziej niż na klientach zależy jej na dyplomach. Koleżanka zasugeruje mu, że może powinien zmienić pracę. Wtedy trener zaproponuje jej, by odeszli razem i sami założyli własny klub. Niestety, Lidka uzna, że to zły pomysł. Nie zniechęci to jednak Tomka i postanowi uwolnić się od stale patrzącej mu na ręce Reginy. Wręczy jej swoje wypowiedzenie, a Czapli w końcu ulży.

Oliwka i Justin wylądują razem w łóżku! To koniec jej związku z Kajtkiem? [STRESZCZNIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wkrótce, wiadomość o wolnym stanowisku w klubie fitness dojdzie do byłej "koleżanki" Bożeny (Marieta Żukowska) - Celiny (Orina Krajewska). Kobieta pojawi się bez zapowiedzi u Reginy i zapowie, że to właśnie jej szuka. Na dowód swoich umiejętności, zaprezentuje zestaw ćwiczeń siłowych i kondycyjnych, które mogłaby zaoferować klientom. Czapli spodoba się jej determinacja i postanowi zatrudnić Celinę na okres próbny.

Co z tego wyniknie? Oglądaj "Barwy szczęścia" tylko w TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×