"Barwy szczęścia" odcinki 1975-76. Po rozmowie z Józkiem Darek chce znów grać w piłkę! Wznowi karierę? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

Rozmowa z Józkiem sprawi, że Darek będzie chciał wrócić na boisko i znów zagrać w piłkę. Sprawdź, co się wydarzy w serialu "Barwy szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Darek (Andrzej Niemyt) z powodu choroby serca musiał zakończyć karierę piłkarską. Nie porzucił jednak futbolu i obecnie pracuje jako agent piłkarski. Jednym z jego podopiecznych jest Józek (Patryk Pniewski), dla którego Darek jest nie tylko agentem, lecz także mentorem i przyjacielem.

Kasia i Łukasz wezmą ślub w tajemnicy przed rodziną!Zobacz więcej

W 1975. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sałatka zasugeruje Darkowi, że przecież nie jest jeszcze taki stary i mógłby spokojnie wznowić karierę. Wyzna, że bardzo chciałby zagrać z nim w jednej drużynie. Gdy Darek opowie mu o swoich problemach zdrowotnych, młody piłkarz bardzo się zdziwi. Powie swojemu agentowi, że jest w świetnej formie i spokojnie mógłby grać w piłkę.

Iwona nie pozwoli Hubertowi wyjechać do USA? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Słowa chłopaka dadzą Darkowi do myślenia. W 1976. odcinku serialu "Barwy szczęścia" mężczyzna postanowi sprawdzić swoje szanse na powrót do gry w piłkę. W tajemnicy przed Władkiem (Przemysław Stippa) zapisze się na konsultacje do profesora Bartnika (Bartłomiej Morawski), cenionego kardiologa. Lekarz powie byłemu piłkarzowi, że o sporcie zawodowym może tylko pomarzyć, ale nie widzi przeciwwskazań do amatorskiego uprawiania piłki nożnej.

Czy Darek ponownie włoży korki i wyjdzie na piłkarskie boisko? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Zuzia i Filip zostaną wyrzuceni z obozu za... uprawianie seksu?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×