"Barwy szczęścia" odcinki 1975-77. Piotr zgodzi się na publikację filmu o Marcie! Zmotywuje Pawła do życia? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1975. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Piotr będzie miał dla Agaty ważną informację! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Paweł (Mateusz Rzeźniczak), były partner Agaty (Natalia Zambrzycka), włożył bardzo dużo pracy w stworzeniu filmu o Marcie Walawskiej (Katarzyna Zielińska). Nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem. Niepowodzenia przy produkcji filmu dały początek lawinie zdarzeń, która wpierw doprowadziła do rozstania pomiędzy Pawłem a Agatą, a później do próby samobójczej! W 1975. odcinku serialu "Barwy szczęścia" wątek filmu "Zaginiona" nagle powróci!

Zazdrość Oliwki o Justina i Agata z wizytą u sparaliżowanego Pawła [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Piotr Walawski (Piotr Jankowski) przyjdzie do Agaty z niespodziewaną wizytą. Powie jej, że ostatecznie może wyrazić zgodę na publikację filmu o jego byłej żonie. Decyzja Piotra będzie dla niej sporym zaskoczeniem, ale uzna że musi o tym poinformować Pawła.

W 1976. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Pyrka odwiedzi byłego partnera w szpitalu. Chłopak ucieszy się na jej widok, ale nie będzie chciał słyszeć o wznowieniu prac nad filmem.

Wszystko, co się stało, to przez niego. Gdyby od razu wyraził zgodę na dystrybucję filmu, do niczego by nie doszło... Nic głupiego bym nie zrobił. Nie zrujnowałbym sobie zdrowia. Ciebie bym nie stracił...

Agata nie da jednak za wygraną i ostatecznie przekona go do wznowienia prac, co wywoła zazdrość Patryka (Konrad Skolimowski), który chciałby by jego nowa dziewczyna zerwała w końcu stosunki ze swoim byłym. Mimo to Agata ponownie odwiedzi Pawła w szpitalu, by w 1977. odcinku serialu "Barwy szczęścia" omówić z nim szczegóły współpracy. Postawi mu jednak pewien warunek: mają współpracować profesjonalnie, bez żadnych sentymentów.

Czy ponownie narodzi się między nimi uczucie? Tego dowiemy się śledząc nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Iwona nie pozwoli Hubertowi wyjechać do USA? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×