"Barwy szczęścia" odcinki 1979-80. Darek w tajemnicy przed Władkiem przejdzie poważną operację serca! Wszystko aby znów móc grać w piłkę! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 1979. odcinku serialu "Barwy szczęścia" podda się ryzykownemu zabiegowi medycznemu! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Darek (Andrzej Niemyt) z powodu choroby serca musiał zakończyć karierę piłkarską. Nie porzucił jednak futbolu i obecnie pracuje jako agent piłkarski. Jednym z jego podopiecznych jest Józek (Patryk Pniewski), dla którego Darek jest nie tylko agentem, lecz także mentorem i przyjacielem. Sałatka w jednej z rozmów zasugerował Darkowi, że powinien spróbować wrócić na boisko. Po konsultacji z lekarzem okazało się, że jest to możliwe, lecz wymaga bardzo ryzykownej operacji.

Julita i Józek zostaną rodzicami? Czeka ich życiowa rewolucja! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Darek wie, że Władek (Przemysław Stippa) w życiu nie zgodzi się na takie ryzyko. Józek nie daje jednak za wygraną i próbuje przekonać przyjaciela:

Rób operację... Kochasz piłkę. A dla tego, co kochasz, warto podjąć ryzyko!

Bożena ostrzeże Reginę przed Celiną! Co zrobi Czapla? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ostatecznie, w 1979. odcinku serialu "Barwy szczęścia" były piłkarz zdecyduje się na operację. Nie powie nic jednak o tym Władkowi. Jeśli operacja serca się powiedzie, być może uda mu się wznowić piłkarską karierę.

W 1980. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Darek wybudzi się z narkozy. Operacja się powiedzie, a rokowania lekarzy będą pomyślne. Uradowany Sałatka będzie wniebowzięty na myśl o tym, że już niedługo zagra razem ze swoim mentorem! Czy jego marzenia się spełnią? Co na to Władek? Aby się tego dowiedzieć, śledźcie koniecznie nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia" na antenie TVP2!

Zuzia chce poczekać z seksem do ślubu! Co na to Filip? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×