"Barwy szczęścia" odcinki 1987-88. Eryk wprowadzi się do Grand Szaletu i zacznie szpiegować dla Kajtka! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1987. odcinku serialu "Barwy szczęścia" w Grand Szalecie pojawi się Eryk! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Gdy Kajtek (Jakub Dmochowski) zobaczył w Internecie wspólne zdjęcia Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Justina (Jasper Sołtysiwicz), całkowicie się załamał. Potrzebował kogoś, komu będzie mógł się wygadać. W 1987. odcinku serialu "Barwy szczęścia" z pomocą przyjdzie mu Eryk (Patryk Cebulski)!

Chłopak wysłucha Kajtka i wpadnie na pewien pomysł. Zaproponuje, że może wprowadzić się do Grand Szaletu, dzięki czemu Kajtek będzie miał informacje z pierwszej ręki na temat tego, co się tam dzieje. Długo nie zwlekając, przystępuje do realizacji planu. Już pierwszego dnia zauważy, że między Oliwką a Mią (Maria Ruddick) trwa zażarta rywalizacja o względy Justina.

Justin zaproponuje Oliwce trójkąt z Mią! Zgodzi się?Zobacz więcej

W 1988. odcinku serialu "Barwy szczęścia" w okolicach domku pojawi się Kajtek, aby odebrać raport od Eryka. Chłopak każe mu jednak szybko stamtąd odejść, ponieważ boi się zdemaskowania:

Nie dzwoń i nie przyłaź, bo się jeszcze ktoś skapnie!

Tragedia w Grand Szalecie! Przedawkowanie narkotyków doprowadzi do śmierci! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Jego obawy będą uzasadnione. Justin szybko zacznie podejrzewać, że Eryk wcale nie przyjechał z nimi imprezować. Swoimi wątpliwościami podzieli się z resztą ekipy, a sam zacznie uważnie obserwować przybysza, dzięki czemu przyłapie go na kontaktach z Kajtkiem! Ostatecznie Eryk zostanie szybko wyrzucony z Grand Szaletu, a jego misja zakończy się niepowodzeniem!

Zobacz galerię

"Barwy szczęścia" odcinek 1988. - zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×