"Barwy szczęścia" odcinki 1994-1998. Śmierć i pogrzeb Mii. Eryk rzuca się na Justina! [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

Tragedia w "Barwach szczęścia"! Mia umrze, a jej przyjaciele uwikłają się w sieć kłamstw. Oliwka zostanie aresztowana! Co będzie dalej? Sprawdź, co wydarzy się w najnowszych odcinkach serialu "Barwy szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Mia (Marie Ruddick) umrze - choć jej koledzy wezwą pogotowie i od razu zaczną reanimację. Jej przyjaciele będą w szoku - wszyscy poza Justinem (Jasper Sołtysiewicz). Bo on jako jedyny zachowa zimną krew i gdy na miejscu zjawi się policja, namówi resztę świadków do kłamstwa.
- Musimy mieć jedną wersję…
- Jaką wersję?
- Dlaczego Mia umarła! To była reakcja alergiczna na sezam…

Oliwka aresztowana po śmierci Mii! Ekipa z Grand Szaletu trafi do więzienia?Zobacz więcej

Justin zadba o to, by śledczy nie połączyli go ze śmiercią nastolatki… ale jego misterny plan zburzy Kajtek (Jakub Dmochowski). Cieślak jako pierwszy chłopaka oskarży – gotów nawet złożyć zeznania na policji.
- Naprawdę nie masz sobie nic do zarzucenia? Nawet tego, że bawiłeś się jej uczuciami? Jej i Oliwki?(…) Dobrze wiem, jak traktowałeś dziewczyny! Podobała ci się rola lowelasa, który skacze sobie z kwiatka na kwiatek?!
- Przestań bredzić, po prostu dobrze się bawiliśmy! Sorry, zapomniałem, że ty nie rozumiesz, co to znaczy zabawa…
- Mia chyba też nie bardzo skumała?
- Jasne, zrzuć wszystko na mnie!
- A kto ją doprowadził do rozpaczy?!

Później Justina odwiedzą za to rodzice zmarłej dziewczyny (Agnieszka Przepiórska, Marcin Kwaśny) i będą żądać wyjaśnień. W końcu Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska) zatrzyma policja! Okaże się bowiem, że Mia prowadziła pamiętnik w telefonie... Koledzy dziewczyny – na wieść, że Zbrowska jest przesłuchiwana - wpadną w panikę. I zaczną oskarżać właśnie Justina: - Policja już wie, że Mia przedawkowała. Teraz szuka tego, kto jej dał narkotyk!(…) To wszystko przez ciebie! Przez ciebie Mia nie żyje i przez ciebie pójdziemy do więzienia!

Staś dołączy do sekty! Pyrka straci wszystkie swoje pieniądze?Zobacz więcej

Kilka dni później odbędzie się pogrzeb nastolatki i o mało nie zakończy się bójką! Gdy Justin zjawi się na cmentarzu, Oliwka od razu go zaatakuje.
- Ty tutaj? Jeszcze miałeś czelność?! Zjeżdżaj stąd! Nie masz prawa tu być! To wszystko przez ciebie! To ty ją zabiłeś! - wykrzyczy, a po chwili Eryk (Patryk Cebulski) rzuci się na "donżuana" z pięściami. - Może nie ma paragrafu na to, co jej zrobiłeś, ale mam nadzieję, że masz jeszcze resztki sumienia i że już nigdy spokojnie nie zaśniesz... Spieprzaj stąd!

Po powrocie do domu Kajtek wyzna za to Oliwce, jak wiele nadal dla niego znaczy: - Chciałbym tylko, żebyś wiedziała, że… ciągle cię kocham. Nic na to nie poradzę. I cholernie się cieszę, że to nie ciebie dziś żegnaliśmy na cmentarzu… - powie. Czy Oliwka na nowo zbliży się do Kajtka? Czy Justin trafi w końcu na celownik policji? Odpowiedź wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • daria (gość)

    Ojj

    28.01.2019 19:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×