"Barwy szczęścia" odcinki 1995-96. Oliwka aresztowana po śmierci Mii! Ekipa z Grand Szaletu trafi do więzienia? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1995. odcinku serialu "Barwy szczęścia" zrozpaczeni rodzice Mii zaczną szukać winnych śmierci córki! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Wakacyjne wybryki mieszkańców Grand Szaletu zakończyły się tragedią. Mia (Maria Riddick) nie mogła znieść kolejnego odrzucenia ze strony Justina (Jasper Sołtysiewicz). W przypływie rozpaczy przedawkowała narkotyki i w ten sposób odebrała sobie życie. Taka tragedia bardzo wstrząsnęła młodymi ludźmi, którzy zaczęli się bać, że poniosą odpowiedzialność za wszystko, czego dopuszczali się w trakcie wakacji.

Szybko okaże się, że ich obawy są uzasadnione. W 1995. odcinku serialu "Barwy szczęścia" rodzice Mii zaczną szukać winnych śmierci ich córki. Justin będzie starał się zrobić wszystko, by oddalić od siebie podejrzenia śledczych. Powie Wandzie (Agnieszka Przepiórska) i Adamowi (Marcin Kwaśny), że Mia zmarła z powodu alergicznej reakcji na sezam! Sprawy bardzo się jednak skomplikują gdy policja znajdzie pamiętnik Mii, w którym szczegółowo opisała wszystko, co działo się w Grand Szalecie.

Wielki pożar w masarni Borysa! Tomek spłonie żywcem?Zobacz więcej

Jako pierwsza w kłopoty wpadnie Oliwka (Wiktoria Gąsiewska). Gdy policjanci dowiedzą się, że była z Mią w ostrym konflikcie, postanowią ją zatrzymać. W 1996. odcinku serialu "Barwy szczęścia" wieść o aresztowaniu dotrze do pozostałych mieszkańców Grand Szaletu. Nastolatki wpadną w panikę na myśl o tym, że wkrótce na jaw wyjdzie, że na działkach były narkotyki i wszyscy trafią do więzienia. Szukając winnego zaczną nawzajem obrzucać się oskarżeniami.

Czy nieodpowiedzialną młodzież spotka kara za wakacyjne ekscesy? Czy Justin znajdzie sposób na uniknięcie odpowiedzialnością? Co będzie z Oliwką? Odpowiedzi na te i inne pytania należy szukać w nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Zosia powie Arturowi o ślubie z Piotrem! Jak zareaguje?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×