"Barwy szczęścia" odcinki 1997-98. Wielki pożar w masarni Borysa! Tomek spłonie żywcem? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1997. odcinku serialu "Barwy szczęścia" w zakładzie Borysa dojdzie do tragedii! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W najnowszych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" należąca do Borysa (Jakub Wieczorek) masarnia popadnie w finansową ruinę. Po utracie jednego z najważniejszych klientów, Grzelak nie będzie miał pieniędzy na wypłaty dla pracowników. Tomek (Tomasz Błasiak), który niedawno zatrudnił się w zakładzie, zacznie buntować współpracowników i spróbuje namówić ich, by nic nie robili dopóki nie dostaną zaległych pensji.

Zosia powie Arturowi o ślubie z Piotrem! Jak zareaguje?Zobacz więcej

Szybko okaże się jednak, że zaległe wypłaty, to nic w porównaniu z tym, co czeka Tomka i jego kolegów z pracy! W 1997. odcinku serialu "Barwy szczęścia" ktoś podłoży w masarni ogień. Żywioł błyskawicznie się rozprzestrzeni i uwięzi robotników w śmiertelnej pułapce! Mężczyźni nie będą w stanie wydostać się budynku! Na miejsce bardzo szybko przyjadą strażacy i rozpocznie się desperacka akcja ratunkowa.

Oliwka i Kajtek ostatecznie się rozstaną! Dlaczego?Zobacz więcej

W 1998. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Borys i Aldona (Elżbieta Romanowska) będą z przerażeniem obserwować, jak strażacy wyprowadzają kolejnych pracowników masarni. Okaże się, że Tomek doznał bardzo poważnych poparzeń! Zrozpaczona Mariola (Agnieszka Mrozińska) dowie się, że stan jej ukochanego jest krytyczny. Może nawet umrzeć! Na szczęście jego stan uda się w porę ustabilizować. Będzie jednak wymagał wielu operacji plastycznych, aby odzyskać dawny wygląd! Czy starczy mu sił do walki o zdrowie?

Ksiądz Tadeusz oskarżony o pedofilię! Ktoś go wrobi?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×