"Barwy szczęścia" odcinki 1999-2000. Stefan dowiaduje się o romansie Cariny! Postanowi przemówić jej do rozumu! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1999. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Franek powie Stefanowi, że Carina ma romans! Górka będzie tym faktem załamany i postanowi natychmiast jechać do Francji... Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Wygląda na to, że związek Cariny (Divine Kitenge-Martyńska) i Franka (Mateusz Banasiuk) przechodzi do historii. Wszystko przez wyjazd dziewczyny do Francji. W 1999. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Franek dowie się, że Carina znalazła tam nową miłość...

Carina ma romans! Już nie będzie z Frankiem?Zobacz więcej

Ze swoich problemów Franek zwierzy się swojemu niedoszłemu teściowi - Stefanowi (Krzysztof Kiersznowski). - Nie wiem, co zrobiłem nie tak, ale Carina mnie nie chce… Choć Górka nigdy nie był fanem zięcia, to jednak tym razem bardzo go wesprze.

- Ja tu czuję knowania Halimy...
- Myślisz, że to matka ją podbuntowała?
- A co to dla niej? Wycięła mnie z życia swojej córki i ciebie też próbuje... Ale spokojnie, ja jej na to nie pozwolę!(…) Już ja wiem, co zrobię, mam swoje sposoby!
- Aż się boję pytać, jakie…

W 2000. odcinku serialu, Stefan zdecyduje, że musi jechać do Francji. Jedyną przeszkodą na jego drodze będzie jednak ślub jego drugiej córki - Kasi (Katarzyna Glinka). Czy Stefan pojedzie w końcu do Cariny i przemówi jej do rozumu? Dowiemy się tego w kolejnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia"!

Po rozstaniu z Cariną Franek będzie rozdarty między dwiema kobietami! Co zrobi?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×