"Barwy szczęścia" odcinki 2042-43. Roznegliżowana Aldona trafi na billboardy! Stanie się obiektem kpin? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2042. odcinku serialu "Barwy szczęścia" w Borkach pojawią się billboardy ze zdjęciami Aldony i wywołają na wsi ogromne zamieszanie! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Fotograf przygotowujący sesję "Barwy miłości" otworzył Aldonie (Elżbieta Romanowska) drogę do kariery w modelingu. Mężczyzna zdobył dla niej pierwszy kontrakt reklamowy, a Grzelakowa zdecydowała się spróbować szczęścia! W 2042. odcinku serialu "Barwy szczęścia" żona Borysa (Jakub Wieczorek) pozna ciemną stronę sławy.

Sebastian nie chce, żeby jego ukochana dalej była sprzątaczką! Będzie ją utrzymywał?Zobacz więcej

To zdecydowanie nie będzie dobry dzień dla Grzelaków. Borys będzie mocno przeżywał odmowę przyznania kredytu i będzie musiał pogodzić się z tym, że park rozrywki może nigdy nie powstać. Aldona nie będzie jednak mogła pocieszyć męża, gdyż będzie miała własne zmartwienia na głowie. W Borkach pojawią się bowiem billboardy z jej roznegliżowanym zdjęciem, o których "uprzejmie doniesie" jej Kuczma (Arkadiusz Nader). Gdy kobieta zobaczy reklamy, czeka ją prawdziwy szok!

Powrót Justina! Znowu zechce poderwać Oliwkę! Zobacz więcej

To będzie dopiero początek jej problemów. W 2043. odcinku "Barw szczęścia" w całej wsi pojawią się ośmieszające Aldonę przeróbki billboardu. Najbardziej ucierpi na tym Aleks (Hubert Wiatrowski), z którego inne dzieci zaczną śmiać się w szkole. Również Grzelak nie będzie w łatwej sytuacji, gdy będzie musiał wysłuchiwać niewybrednych komentarzy na temat swojej żony. Załamana Aldona spróbuje zerwać kontrakt. Niestety nie będzie to takie proste, ponieważ obowiązuje ją ogromna kara umowna!

Jak Grzelakowa poradzi sobie z niechcianą sławą? Tego dowiecie się z nowych odcinków serialu "Barwy szczęścia"!

Celina powie Reginie, by zostawiła Franka w spokoju! Posłucha jej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×