"Barwy szczęścia" odcinki 2053-2057. Porwanie Mai, załamana Regina i koniec kariery Ricarda! [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

Oszuści, naciągacze i kłamcy - czarne charaktery potrafią nieźle się maskować. Kto zrzuci maskę w kolejnym tygodniu?Sprawdź, co wydarzy się w premierowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" prawdziwy dramat czeka Sabinę (Barbara Kurzaj), bo Maja (Lena Parol) zostanie porwana! Tomala wybierze się na zakupy i zostawi córkę pod opieką Kazika (Grzegorz Mielczarek). A ten, przerażony, godzinę później da jej znać, że mała zniknęła. - Zadzwoniła Zuzia, zagadałem się... A jak wróciłem, Mai nigdzie nie było... Co ja narobiłem?!
Porywaczem okaże się Roman (Sławomir Drygalski) – dawny "znajomy" Kazika, który niedawno się z nim pokłócił. I który zabierze Maję do pobliskiego lasu...
- A wiesz, że mam tu niedaleko małe pieski? Piękne szczeniaczki! Chcesz je zobaczyć? Bardzo lubią dzieci... Mogłabyś się z nimi pobawić. Masz ochotę?
A gdy prawda wyjdzie na jaw, Kazik będzie zdruzgotany. - Przepraszam cię, Sabina…
- Co mi po twoich przeprosinach, jak zupełnie straciłam poczucie bezpieczeństwa?!

Bezmyślne zachowanie Kazika! Maja zostanie porwana?Zobacz więcej

Załamana będzie też Regina (Kamila Kamińska) – po tym, jak wzięła gigantyczny kredyt i straciła okazję na zbudowanie parku rozrywki. Bizneswoman pojedzie do banku, by z pożyczki zrezygnować, ale jej rozmowa z Budrewiczem (Stanisław Górka) nie potoczy się dobrze. gdy następnego dnia do klubu zajrzy Piotr (Piotr Jankowski), dziewczyna wybuchnie gniewem. - Wynoś się…
- Słucham?
- Proszę, żebyś natychmiast opuścił mój klub!
- Nie ruszę się, dopóki mi nie wyjaśnisz, skąd te nerwy…
- Ile ci odpalił? Za ile mnie wystawiłeś Budrewiczowi? No, słucham, ile jestem warta?!

Kilka dni później Regina spróbuje za to wypytać o Walawskiego Kasię (Katarzyna Glinka), a Górka wcale jej nie pocieszy.
- Gdybyś przyszła do mnie wcześniej – i żałuję, że tego nie zrobiłaś – to bym ci odradziła jakiekolwiek kontakty z Piotrem Walawskim.
- Cholera…
- Facet to świnia. Marta przeszła z nim koszmar. Urządził jej takie piekło, że to woła o pomstę do nieba!

Tymczasem Bożena (Marieta Żukowska) postanowi w końcu sprawdzić Rafała (Wojciech Solarz) i poprosi o pomoc znajomego agenta - Mirona (Mateusz Wądrzyk), a ten kompletnie ją zaskoczy. - Przestań węszyć w sprawie Zaborskiego, dobrze ci radzę... Nie narażaj się. To ci może zaszkodzić - powie. Trudne chwile czekają też Władka (Przemysław Stippa). Cieślak – po tym, jak złożył skargę na szefa - będzie spodziewał się najgorszego. I wyzna Darkowi (Andrzej Niemyt), że może nawet stracić pracę. - Bednarek to podpora uczelni, wyciągnął ją z kryzysu, ma niezłe osiągnięcia… Rektor zna go od lat i chce zamieść sprawę pod dywan.(…) Coś mi się wydaje, że jedyną osobą, która tu za cokolwiek beknie, będę ja!

Regina uwiedzie Piotra! Wyjadą razem na weekend?Zobacz więcej

W finale kolejne szaleństwa Gawrona (Sebastian Stankiewicz)! W premierowych odcinkach Hubert (Marek Molak) zacznie ustalać ostatnie szczegóły trasy "gwiazdora" po Ameryce… ale widząc zachowanie Ryśka, znów się zaniepokoi. I w końcu rzuci do Żabci (Hanna Klepacka):
- To mi wygląda na ostre tankowanie.(…) Pilnuj, żeby Rysiek nie dawał za bardzo w palnik, bo nam się rozpadnie w trasie, nie raz to widziałem…
- No co ty… Mój Rysiu nie jest jakimś alkoholikiem! On nie pije na poważnie, on się tylko relaksuje po tournée…
- W trakcie nie było lepiej.
- To ze stresu…
- Każde wytłumaczenie jest dobre… To nie jest czas na relaks, tylko na ciężką pracę!

A kilka godzin później Gawron wprawi swojego menadżera – oraz ukochaną – w totalne osłupienie. - Rezygnuję z tej całej kariery… Nigdzie nie jadę! Zrywam kontrakt! Ricarda już nie ma, Rysiek wrócił! - oznajmi. Co wydarzy się dalej? Ciekawych zapraszamy przed telewizory!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×