"Barwy szczęścia" odcinki 2055-56. Bezmyślne zachowanie Kazika! Maja zostanie porwana? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2055. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sabina zostawi Maję pod opieką Kazika. Nieodpowiedzialność mężczyzny może doprowadzić do tragedii! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2055. już w środę, 1.05.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kazik (Grzegorz Mielczarek) powoli wychodzi na prostą. Od dłuższego czasu już nie pije i ma duże wsparcie ze strony swojej córki, Zuzi (Anna Adamus). Były bezdomny stara się robić wszystko, aby nie zawieść powierzonego mu zaufania.

Niepokój Agaty o brata! Hubert jest alkoholikiem?Zobacz więcej

W 2055. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sabina (Barbara Kurzaj) będzie musiała coś załatwić i zostawi Maję (Lena Parol) pod opieką Kazika. W pewnym momencie Woźniak spotka bezdomnego, który okaże się jego dawnym znajomym. Postanowi pomóc koledze i zaprosi go do środka. Wystarczy jednak chwila nieuwagi, a podejrzany mężczyzna spróbuje porwać dziewczynkę!

Magda pójdzie do łóżka z Kacprem! Czy chłopak jest gotowy na seks?Zobacz więcej

Na całe szczęście do porwanie ostatecznie nie dojdzie. W 2056. odcinku Sabina i Cieślakowie będą mieli jednak pretensje do Kazika o sprowadzenie niebezpieczeństwa na Maję. Skruszony Woźniak postanowi wyprowadzić się z domu. Cała ta sytuacja bardzo zmartwi Zuzię, która zacznie się obawiać, że jej ojciec znów może się stoczyć!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×