"Barwy szczęścia" odcinki 2078-2080. Franek wykorzysta Reginę? Czapla przez niego zbankrutuje? [CO SIĘ WYDARZY]

Wkrótce Franek wpadnie na pomysł nowego biznesu. Jednak w 2078. odcinku serialu "Barwy szczęścia" zabraknie mu pieniędzy i pożyczy je od Reginy! Dla niej to też będzie kłopot... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2078. już we wtorek, 4.06.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Franek (Mateusz Banasiuk) długo szukał pomysłu na siebie. W końcu kiedy jego synek Stefan wyjedzie do Francji, chłopak będzie załamany, ale wymyśli nowy biznes. Zaproponuje Radkowi (Filip Kosior) - który chciałby rozwijać markę Feel Good i otworzyć drugą klubokawiarnię – że dołączy do niego jako wspólnik.

Franek cierpi po rozstaniu z synkiem! Zostanie zupełnie sam?Zobacz więcej

W 2078. odcinku serialu "Barwy szczęścia" nadejdzie czas decyzji i Radek zacznie naciskać na Franka, by jak najszybciej wpłacił swój wkład na otwarcie drugiego Feel Good. Niestety Falkowiski będzie miał sumy potrzebnej na wejście w spółkę. Postanowi znaleźć inwestora, a jego wybór padnie na... Reginę (Kamila Kamińska)!

Czapla udzieli mu pożyczki, ale szybko tego pożałuje, bo w 2080. odcinku serialu zorientuje się, że nie ma pieniędzy na pensje dla pracowników! Dlatego również postanowi zaciagnąć dług i poprosi o pomoc Aldonę (Elżbieta Romanowska). Czy przyjaciółka wyciągnie ją z opresji?

Paweł znów wpadnie w depresję! Agata zostawi Patryka i wróci do byłego?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×