"Barwy szczęścia" odcinki 2133-34. Paulinka padnie ofiarą hetju! Wszystko przez chorobę matki? [CO SIĘ WYDARZY]

Paulinka po świetnym występie w talent show stanie się obiektem hejtu! Kto będzie chciał zdyskredytować jej sukces? Sprawdź, co się wydarzy w 2133. i 2134. odcinku serialu "Barwy szczęścia"!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2133. w czwartek, 12.11.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Paulinka (Lena Jastrzębska) wystąpi w talent show! Dziewczynka postanowi zrobić to dla chorej mamy (Agnieszka Warchulska) i to właśnie jej zadedykuje swój utwór. Jury będzie pod wrażeniem jej występu!

Zuzia i Filip przyłapani na przestępstwie! Jaką karę poniosą?Zobacz więcej

Nie wszystkim jednak się to spodoba. W 2133. odcinku serialu "Barwy szczęścia" matka jednej z uczestniczek zacznie wypisywać w internecie obraźliwe komentarze. Oskarży organizatorów show o to, że Paulinka wygrała wyłącznie ze względu na chorobę mamy.

Jeszcze tego samego dnia Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) będą musieli pilnie udać się do przedszkola. Okaże się, że Paulinka dostała ataku histerii, ponieważ koleżanki zaczęły nazywać ją oszustką. Słowa rówieśniczek uderzyły ją prosto w serce.

Patryk i Justin znowu w tarapatach! Dlaczego dopadną ich bandyci?Zobacz więcej

Załamana dziewczynka nie będzie chciała przygotowywać się do kolejnego etapu. W 2134. odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie mogła jednak liczyć na pomoc Karoliny (Marta Dąbrowska), która zdoła podnieść ją nieco na duchu. Stańscy będą jej niezmiernie wdzięczni.

Paulinka weźmie się do pracy i postanowi udowodnić wszystkim swoją wartość! Czy hejterzy w końcu jej odpuszczą?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×