"Barwy szczęścia" odcinki 2136-2137. Paulinka nagle zniknie! Padła ofiarą pedofila? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2136. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Paulinka nagle zniknie! W końcu policjanci znajdą ją, ale w towarzystwie pewnego mężczyzny... Czy to pedofil? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2137. w poniedziałek, 18.11.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce Paulinka (Lena Jastrzębska) zaprzyjaźni się z Makarym (Kacper Dyka), synem gości hotelu Stańskich. Pewnego razu dziewczynka zauważy w apartamencie Tomczyków coś, czego nie powinna była widzieć - zobaczy, jak rodzice kolegi uprawiają seks sado-maso! Paulinka będzie przerażona i ucieknie.

Iza wyzdrowieje! Nie pozwoli Łukaszowi na kontakt z Paulinką?Zobacz więcej

W 2136. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) zauważy zniknięcie Paulinki. Od razu uzna, że ktoś ją porwał i zacznie podejrzewać, że to Tomczykowie mają coś z tym wspólnego. W końcu w Sadowski (Michał Rolnicki) zdecyduje, że trzeba działać. - Trzeba zawiadomić policję i przeszukać cały teren - zarządzi. Tymczasem Paulinkę znajdzie Jacek (Przemysław Furdak), który od jakiegoś czasu kręci się koło hotelu i zapyta ją, co się stało. - Chcę do mamusi - usłyszy od niej.

W 2137. odcinku serialu pies tropiący doprowadzi policję, Bożenę i Łukasza do Paulinki. Gdy zobaczą ją razem z Jackiem, mężczyzna zostanie oskarżony o pedofilię! Jaka jest prawda? Czy Paulinka została skrzywdzona?

Zuzia i Filip przyłapani na przestępstwie! Jaką karę poniosą?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×