"Barwy szczęścia" odcinki 2196-2197. Urszula znowu stanie się niebezpieczna dla swoich bliskich? Julita będzie przerażona [CO SIĘ WYDARZY]

W 2196. odcinku "Barw szczęścia" Julita zauważy, że jej matka znowu jest przygnębiona i przestraszy się, że ta przestała brać leki! Będzie niebezpieczna dla swoich bliskich? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2196. w poniedziałek, 17.02.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

U Urszuli (Bożena Stachura), matki Julity (Katarzyna Sawczuk), jakiś czas temu zdiagnozowano schizofrenię. Na szczęście w porę zaczęła się leczyć i teraz czuje się znacznie lepiej. Wkrótce coś się zmieni...

Bruno w ramionach Heleny! Co ich łączy?Zobacz więcej

Wszystko dlatego że w 2196. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Urszula będzie chciała wrócić do pracy, ale niespodziewanie dostanie wymówienie, ponieważ choruje na schizofrenię. Matka Julity kompletnie się załamie, a jej córka, obserwując jej zachowanie, bardzo się zaniepokoi. Zacznie podejrzewać, że jej matka odstawiła leki na schizofrenię i znów może stać się niebezpieczna!

Szybko dowie się o co tak naprawdę chodzi i postanowi pomóc matce. W 2197. odcinku Urszula, wspierana przez Julitę i Józka (Patryk Pniewski), będzie gotowa walczyć z pracodawcą w sądzie. Tymczasem nadarzy się okazja zatrudnienia u Basi (Sławomira Łozińska)i, która będzie szukać księgowej. Karaś jednak nie powie Grzelakowej prawdy o swojej chorobie, bo będzie bała się, że zareaguje tak, jak jej poprzedni pracodawca... Czy prawda i tak wyjdzie na jaw?

Radek straci lokal?! Feel Good może przestać istnieć!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×