"Barwy szczęścia" odcinki 2203. Powrót Marleny! Kasia dowie się, że ta chciała popełnić samobójstwo! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2203. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia dowie się, że Marlena, była kucharka z "Feel Good", chciała się zabić! Dlaczego? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2203. w środę, 26.02.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Marlena (Magdalena Grąziewska) to przyjaciółka Kasi (Katarzyna Glinka), która przez dłuższy czas pracowała jako kucharka w "Feel Good". Potem odeszła z pracy, a kiedy miała wrócić z powrotem, okazało się, że zakwalifikowała się do pewnego programu i wyjechała. Teraz powróci!

Malwina dowie się, że Wanda udaje ciążę i... postanowi ratować jej małżeństwo!Zobacz więcej

W 2203. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia przez zupełny przypadek dowie się, że Marlena trafiła do szpitala, bo chciała popełnić samobójstwo! Od razu postanowi ją odwiedzić, a w szpitalu poda się za jej siostrę, byle tylko lekarze pozwolili jej się z nią zobaczyć. Marlena będzie bardzo skryta i nie wyzna przyjaciółce, dlaczego chciała się zabić. - Wyjdź... Nie chcę widzieć ciebie ani nikogo innego - powie.

Kilka dni później Kasia jednak dotrze do prawdy - okaże się, że Czerwińska przekazała swoją restaurację swojemu ukochanemu, a ten niedługo później zerwał z nią z byle powodu. Sadowska uzna, że Marlena jest ofiarą przemocy! To prawda?

Andrzej jednak żyje?! Tomala znowu pojawi się w życiu Sabiny!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×